Justin Bieber i Hailey w mega eleganckim wydaniu! Pokazali zdjęcia zza kulis gali

2021-07-28 8:45 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Backgrid/East News

Justin i Hailey Bieber wiedzą, co zrobić, by przyciągnąć wzrok wszystkich! Para pojawiła się na gali Freedom Art Experience w wyjątkowo eleganckim wydaniu i część fanów nie ma wątpliwości, że Bieberowie jeszcze nigdy nie wyglądali tak dobrze. Zarówno piosenkarz, jak i modelka, postawili na bardzo klasyczne stylizacje, które zawsze się sprawdzają.

Justin Bieber był jedną z gwiazd wieczoru Freedom Art Experience w Los Angeles, na którym pojawił się oczywiście w towarzystwie swojej pięknej żony. Wokalista wystąpił na scenie, jednak wydaje się, że z perspektywy fanów nie mniej ważne było to, co działo się naz kulisami - zdjęcia wystylizowanych Bieberów zajadających się pizzą czy pozujących ze znajomymi robią wrażenie!

W ostatnim czasie Justin i Hailey Bieber pojawiali się w mediach głównie za sprawą plotek o ciąży modelki. Tym razem wywołał je sam gwiazdor, jedno z ich wspólnych zdjęć podpisując "mama i tata". Od tamtego momentu media skrupulatnie wyglądają jakichkolwiek sygnałów o błogosławionym stanie jego żony.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Justin i Hailey eleganccy i wyluzowani

Tymczasem Justin Bieber i Hailey Bieber jakby nigdy nic pozowali na imprezie do zdjęć, którymi teraz podzielili się na swoich Instagramach. Nie ma wątpliwości, że w eleganckich wydaniach oboje czują się świetnie - na ten wieczór Jus wybrał klasyczny smoking od Saint Laurent, a Hailey pokazała się w aksamitnej sukni do ziemi od Alessandry Rich.

Zobaczcie ich prywatne zdjęcia zza kulis gali!

NAJNOWSZE