Justin Bieber pokazał na Instagramie gorące zdjęcie z Hailey Baldwin! Miłość kwitnie

2018-11-10 10:41
Justin Bieber i Hailey Baldwin - Instagram
Autor: instagram.com

Justin Bieber od dawna korzysta z Instagramu jedynie okazjonalnie. Wokalista już wiele lat temu narzekał na przesadne zainteresowanie mediów i fanów jego życiem prywatnym, a odstawienie Instagrama było sposobem na zachowanie prywatności. Ta fotka jednak musiała wywołac burzę!

Justin Bieber nie pokazuje często na Instagramie tego, co dzieje się u niego w życiu. Nawet zdjęcia z narzeczoną są rzadkością. Nic dziwnego, skoro w ciągu czterech miesięcy - odkąd dodał pierwszą fotkę z ukochaną - nowe zdjęcia na Insta dodawał zaledwie dziewięć razy!

Tym razem jednak wrócił z czymś ekstra, co z całą pewnością ma związek z niedawnymi plotkami o jego złym stanie psychicznym. Amerykańskie media donosiły, że Justin Bieber czuje się zagubiony i nie potrafi naprawdę cieszyć się małżeństwem z Hailey Baldwin. Czy ich związek jest więc pomyłką? Justin właśnie zamknął usta wszystkim plotkarzom.

>> Justin Bieber "czuje się pusty i zagubiony". Żałuje, że wziął ślub z Hailey Baldwin?

Justin Bieber na Instagramie całuje się z Hailey

Na Instagramie Justina Biebera pojawiło się bardzo gorące zdjęcie, na którym muzyk całuje się z Hailey Baldwin. Nie ma wątpliwości, że czarno-biała fotka została zrobiona w ostatnich dniach. Świadczą o tym krótko obcięte włosy Jusa. W ciągu godziny zdjęcie zebrało prawie 2 miliony serduszek. Nic dziwnego - to dla fanów wiadomość, która potwierdziła, że w jego związku wszystko jest ok.

Zobaczcie zdjęcie z Instagrama Justina Biebera!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Hunny buns punkin Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
NAJNOWSZE