Justin Bieber "czuje się pusty i zagubiony". Żałuje, że wziął ślub z Hailey Baldwin?

2018-11-05 9:33
Justin Bieber i Hailey Baldwin - hotplota.pl
Autor: SplashNews.com/East News

Nie można ukryć, że po ślubie życie każdej pary mocno się zmienia. Choć Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli jak dotąd jedynie ślub urzędowy, oficjalnie są już związani ze sobą - na zawsze. Czy ta myśl zaczyna przytłaczać młodego wokalistę?

Do mediów juz od wielu tygodni docierają sygnały, że w życiu Justina Biebera nie wszystko układa się tak doskonale, jak powinno. Wiele wskazuje na to, że rozterki w życiu młodego gwiazdora zaczęły się wraz z hospitalizacją i załamaniem Seleny Gomez. Czy coś mu uświadomiły? Pewne jest, że od tego momentu Justin jest w nieustannej rozsypce.

Świadczą o tym chociażby publikowane przez paparazzich zdjęcia, na których Justin Bieber wypłakuje się w ramionach Hailey Baldwin. Czy tak powinien wyglądać nastrój młodego męża? Okazuje się, że Jus faktycznie ma pewne problemy.

>> Justin Bieber ma nowy tatuaż NA TWARZY! Hailey Baldwin zrobiła taki sam

Justin Bieber nie potrafi cieszyć się małżeństwem?

Gdy we wrześniu Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli w urzędzie ślub, wydawało się, że to początek ich szczęśliwej drogi. Szybko okazało się jednak, że Justin walczy ze złym nastrojem, a w dodatku nie ma motywacji, by wrócić do pracy. Jaki jest tego powód?

Justin przeżywa lepsze i gorsze momenty, jak każdy. Cierpi, ponieważ wie, że jest naprawdę szczęściarzem, ale są takie dni, gdy czuje się pusty i zagubiony. Czuje, że traci w życiu coś, czego nie może kupić. To utrata poczucia szczęścia. Jest naprawdę wdzięczny za swoje wspaniałe życie, a zwłaszcza za Hailey. To dla niego trudne, że nie może po prostu się wszystkim cieszyć i czuć się szczęśliwym. Z tego powodu był już kiedyś na terapii.

- zdradza informator magazynu People.

Za czym tęskni więc Justin Bieber? Mamy nadzieję, że decyzja o ślubie nie była pochopna. Naprawdę chcielibyśmy powiedzieć o nim i o Hailey Baldwin, że "żyli długo i szczęśliwie"!

NAJNOWSZE