Justin Bieber NIE zapłaci paparazzi odszkodowania! Robert Barbera sam się poddał

2019-10-22 12:28 AM
Justin Bieber
Autor: SplashNews.com/East News

Kilka dni temu na Hotplota.pl pisaliśmy, że Justin Bieber został pozwany przez paparazzi za opublikowanie zdjęć, które zostały przez niego zrobione. Znany fotograf gwiazd oskarżył Justina o to, że ten nie zapytał o zgodę na publikację zdjęcia ani nie podpisał skąd fotka pochodzi.

Paparazzi nie mają problemu z oskarżeniem gwiazd, wcześniej doświadczyła tego m.in. Gigi Hadid, a teraz przyszła kolej na Justina Biebera. Został on oskarżony przez fotografa Roberta Barbera, który zarzucił mu, że ten nie zapytał go o pozwolenie i tym samym naruszył prawa autorskie. Barbera długo nie czekał i szybko podjął kroki, by zaprowadzić piosenkarza przed sąd.

>> Justin Bieber pozwany za własne zdjęcie! W sądzie pomoże mu wyrok Gigi Hadid?

JUSTIN BIEBER UNIKNIE SĄDOWEJ WALKI Z PAPARAZZI

Teraz chyba Robert Barbera zmądrzał i przeanalizował szansę na wygraną. Z jego kalkulacji prawdopodobnie nic dobrego nie wyszło, bo zagraniczne media poinformowały, że paparazzi wycofał oskarżenie przeciwko Justinowi! Zrobił to zaledwie 5 dni po wniesieniu sprawy. Być może skonsultował się z prawnikami i doszedł do wniosku, że lepiej będzie dojść z Justinem do porozumienia.

Nie wiadomo jednak, czy Justin usunie zdjęcie czy też nie, na odszkodowanie Barbera raczej nie ma co liczyć! Wcześniej fotograf liczył na spore pieniężne zadośćuczynienie od gwiazdy popu.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE