Hailey Bieber mówi o seksie z Justinem. "Jesteśmy dorosłymi kobietą i mężczyzną..."

2020-10-07 13:40 mm
Hailey Bieber
Autor: GICE/Backgrid/East News

Justin Bieber wielokrotnie odnosił się do swojego życia intymnego z Hailey, ale ona sama dotąd raczej niechętnie poruszała temat spraw łóżkowych. Teraz jednak zrobiła wyjątek! Przy okazji wywiadu dla włoskiej edycji magazynu Vogue żona Justina Biebera przerwała milczenie na temat tej najbardziej prywatnej sfery swojego małżeństwa z piosenkarzem.

Justin Bieber od dawna nie ma problemu z poruszaniem w rozmowach tematu seksu małżeńskiego z Hailey. Ona sama jednak dotąd niezbyt chętnie dawała się namówić dziennikarzom na równie intymne zwierzenia.

Ale wszystko się zmienia - także podejście Hailey Bieber do tych najbardziej prywatnych sfer małżeństwa.

Niedawno zachwycaliśmy się niezwykle zmysłową sesją zdjęciową Bieberów dla włoskiego Vogue. Czas zajrzeć do środka najnowszego numeru. Oprócz gorących zdjęć Hailey i Justina, znajdziemy w nim również kilka równie rozgrzewających fragmentów wypowiedzi modelki. Między innymi właśnie na temat seksu.

Hailey Bieber o seksie z Justinem

W wywiadzie uzupełniającym seksowną sesję zdjęciową małżeństwa Bieberów nie mogło zabraknąć rozmowy na tematy łóżkowe.

Podczas rozmowy z dziennikarzami włoskiej edycji magazynu Vogue Hailey Bieber powiedziała między innymi:

Wielu wciąż postrzega nas, jak wiecznych nastolatków. W szczególności Justina...

Jesteśmy małżeństwem, kobietą i mężczyzną. Zaangażowani i dobrze czujący się ze swoją seksualnością. Z tej głębokiej i intymnej świadomości rodzi się nasza chemia.

Jak widać, gorąca sesja zdjęciowa Justina Biebera i jego pięknej żony ubranej w lateks nie odstaje od tematyki poruszanej w wywiadzie.

No ale w końcu nieprzypadkowo małżonkowie zgodzili się na wywiad i zdjęcia dla WŁOSKIEGO wydania Vogue... <3

Przypomnijmy, że sesja dla Vogue Italia inspirowana jest twórczością Helmuta Newtona, fotografa mody, który wsławił się niezwykle zmysłowymi aktami.

Dziewczyna, która uśpiła kota | ESKA XD - Coś dobrego #4
NAJNOWSZE