Julia Wieniawa wydała singiel "Nie muszę". Antek Królikowski z nią nie świętuje

2018-11-09 11:39
Julia Wieniawa - Nie Muszę
Autor: youtube.com

Julia Wieniawa doczekała się premiery singla "Nie muszę". Dzień przed premierą w sieci, młoda aktorka bawiła się na oficjalnej prapremierze. Niestety, nie było przy niej Antka Królikowskiego. Nie pogratulował jej nawet debiutu?

Julia Wieniawa już od dawna zapowiada, że planuje podbić świat muzyki. Choć jej pierwszy singiel Oddycham nie podbił list przebojów, celebrytka nie zraziła się i z wielką pompą wydała nowy singiel - Nie muszę.

Nie muszę Julii Wieniawy promuje jej nadchodzący album. Z okazji premiery singla gwiazdka bawiła się w Warszawie w towarzystwie m.in. Agnieszki Włodarczyk, Rafała Jonkisza czy Adama Zdrójkowskiego. Przy Julii nie było jednak jej chłopaka, Antka Królikowskiego!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski - kryzys trwa?

Tego samego wieczoru, którego Julia Wieniawa bawiła się z okazji premiery swojej piosenki, Antek Królikowski był w Londynie na premierze filmu Dywizjon 303. Oczywiście, z obowiązkami zawodowymi nie można tu dyskutować. Antek jednak... nie pogratulował dotąd Wieniawie wydania singla! Nie chciał pochwalić się utalentowaną dziewczyną?

Wszystko to oczywiście jest kontynuacją plotek, według których od jakiegoś czasu związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego chyli sie ku upadkowi. Powodem kryzysu ma być m.in. zbyt duże zamiłowanie Julki do branżowych imprez i zazdrość Antka o jej karierę.

A jak Julia Wieniawa śpiewa Nie muszę? Posłuchajcie!

>> Radosław Majdan pozwie przez Chanel? Poszło o słynne perfumy marki

Wyświetl ten post na Instagramie.
Gotowa na prapremierę klipu. Obserwujcie instastory a także mój muzyczny profil @wieniawa.music 😈 Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Filmowi piloci Dywizjonu 303 znowu lądują w Anglii🙌✈️#dywizjon303 #squadron303 #premiera #londyn Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)
NAJNOWSZE