Julia Wieniawa w Tańcu z gwiazdami 2020 - to oficjalne! "Mam nadzieję, że sobie poradzę!"

2020-01-23 15:50 kp
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Choć w polskich mediach już od tygodni plotkowano o udziale Julii Wieniawy w Tańcu z gwiazdami 2020, sama zainteresowana milczała dotąd jak zaklęta. W końcu nadszedł dzień, w którym Julka mogła oficjalnie potwierdzić, że zatańczy w popularnym, tanecznym show! Fani aktorki są przekonani, że Julia Wieniawa w Tańcu z gwiazdami 2020 może nieźle namieszać!

Z każdym dniem poznajemy kolejnych uczestników Tańca z gwiazdami 2020. Jak w przypadku poprzednich edycji, twórcy show zadbali o to, by wśród gwiazd pojawiły się najciekawsze osobowości - tak też na parkiecie Tańca z gwiazdami 11 zobaczymy m.in. uwielbianego aktora Tomasza Oświecińskiego, uzdolnioną wokalistkę Annę Karwan czy sportowca Sylwestra Wilka.

Na prawdziwą "bombę" ogłoszeń uczestników Tańca z gwiazdami 2020 musieliśmy jednak czekać aż do teraz. W końcu zostały potwierdzone plotki, które krążyły w polskich mediach już od tygodni - w Tańcu z gwiazdami 11 zatańczy Julia Wieniawa!

Taniec z gwiazdami 2020 - Julia Wieniawa uczestniczką

Wiadomość o swoim udziale w Tańcu z gwiazdami 11 Julia Wieniawa przekazała osobiście na swoim profilu na Instagramie!

No i stało się! Większość z Was już się domyślała o jaką niespodziankę chodziło... nic dziwnego, skoro ta informacja przeciekła dawno do mediów 😅 Ale dopiero teraz mogę oficjalnie potwierdzić swój udział w kultowym „Tańcu z gwiazdami”. Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem. Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę i będziecie mnie wspierać podczas tej przygody. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Was mam i oczywiście liczę na Wasze głosy 🤪🥰

- czytamy pod zdjęciem z sesji promującej program.

Choć - jak sama przyznała - Julia Wieniawa nigdy nie trenowała tańca towarzyskiego, sam taniec nie ma przed nią tajemnic. Aktorka od dawna uczęszcza na lekcję tańca współczesnego pod okiem trenera i, jak ostatnio mogliście zobaczyć na Hotplota.pl, jej postępy są imponujące:

>> Julia Wieniawa WYGRA Taniec z Gwiazdami 11? Wróciła na lekcje tańca i... WYMIATA! [WIDEO]

Tym samym już dziś nie ma wątpliwości, że Julia Wieniawa to jedna z najmocniejszych kandydatek do zwycięstwa w Tańcu z gwiazdami 2020. Otwarta wciąż jest kwestia partnera dla Julki - kto poradzi sobie z okiełznaniem takiego wulkanu energii? ;)

Będziecie jej kibicować?

NAJNOWSZE