Julia Wieniawa WYGRA Taniec z Gwiazdami 11? Wróciła na lekcje tańca i... WYMIATA! [WIDEO]

2020-01-22 11:56 nk
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Julia Wieniawa jeszcze oficjalnie nie potwierdziła swojego udziału w 11. edycji programu Taniec z Gwiazdami, ale... zupełnie przypadkiem właśnie wróciła do treningów ze swoim dawnym nauczycielem tańca! To, czego się od niego nauczyła, jest naprawdę imponujące! Z TAKIMI ruchami Julka ma wielkie szanse na Kryształową Kulę!

Od kilku tygodni polskie media podają, że Julia Wieniawa zatańczy w Tańcu z Gwiazdami 11. Producenci show zaczęli już potwierdzać pierwszych uczestników wiosennej edycji show i choć młoda aktorka na razie (do momentu publikacji tego artykułu) nie znalazła się na liście ujawnionych nazwisk, wszystko wskazuje na to, że wkrótce się na niej znajdzie, bo w story na Instagramie Tańca z Gwiazdami pojawiła się zagadka: która z gwiazd zatańczy w TzG 2020: Julia Wieniawa czy Blanka Lipińska. Druga z pań już oficjalnie zdementowała plotki o swoim uczestnictwie. Pierwsza z kolei... właśnie wróciła na lekcje tańca do swojego ulubionego nauczyciela!

Julia Wieniawa ćwiczy przed TzG 11?

Julia Wieniawa uczyła się kiedyś seksownych ruchów pod okiem Tomasza Nakielskiego. Ulubiony nauczyciel tańca aktorki właśnie zdradził, że jego uczennica wróciła na salę treningową!

We are back #dance

- napisał Nakielski przy wspólnym zdjęciu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
We are back #dance 💃 Post udostępniony przez Tomasz Nakielski (@thomasnakielsky)

Biorąc pod uwagę filmiki z układami choreograficznymi w wykonaniu Julki, jakie jeszcze dwa lata temu na swoje Instagramy wrzucali i Nakielski, i Wieniawa, nie mamy zbyt dużych wątpliwości co do tego, kto wygra Taniec z Gwiazdami 11...

NAJNOWSZE