Julia Wieniawa w ogniu krytyki. Wyszła na hipokrytkę?

i

Autor: AKPA; Screenshot Instagram/ juliawieniawa Julia Wieniawa w ogniu krytyki. Wyszła na hipokrytkę?

Dramy

Julia Wieniawa w ogniu krytyki. Wyszła na hipokrytkę?

2024-05-18 11:26

Julia Wieniawa bryluje w Cannes i prezentuje nową współpracę reklamową. I o ile pierwszy event przysporzył jej sporo komplementów (musimy przyznać, że wygląda olśniewająco), o tyle post na Instagramie reklamujący firmę L’Oréal wywołał negatywne poruszenie.

Julia Wieniawa i L’Oréal, czyli kolejna drama w polskim internecie

W piątek 17 maja Julia Wieniawa, w przerwie od brylowania na festiwalu w Cannes, opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym poinformowała swoich obserwatorów i fanów (których, jak wiemy, jej nie brakuje), że połączyła siły z francuską firmą kosmetyczną L’Oréal. W oświadczeniu czytamy:

To bardzo ważny dla mnie dzień. Niezwykle wzruszona i zaszczycona pragnę Was poinformować, że zostałam oficjalną polską ambasadorką absolutnie ikonicznej marki L’Oréal Paris. Cieszę się, że dołączam do grona tak wspaniałych i inspirujących kobiet, które od lat promują hasło „Jesteś tego warta”. Hasło, które ma w sobie ogromną moc i cały szereg znaczeń. Hasło, które towarzyszy mi od dziecka i z którym niezwykle się utożsamiam. Tak. Jestem tego warta. I jestem z tej współpracy ogromnie dumna.

I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że marka L’Oréal od dawna krytykowana jest za testowanie swoich produktów na zwierzętach. A tak się składa, że Julia Wieniawa kreuje się na osobę woke, plus ma duże zasięgi, które – zdaniem wielu internautów – mogłaby znacznie lepiej wykorzystywać. Na przykład do krytykowania tego typu koncernów, a nie wspierania ich. Oto przykładowe komentarze rozwścieczonych odbiorców:

- Bardzo słabo jeśli jest się twarzą firmy która testuje produkty na zwierzętach, ale jak widać pieniądze najważniejsze

- Pooglądaj sobie filmiki jak wygląda testowanie na zwierzętach😢 Wyobraź sobie że ktoś robi to twojemu psu, zdziera z niego skórę żeby stestować kosmetyk, zakrapla oczy żrącymi substancjami. Serio promujesz takie rzeczy?

- Ale zwierzęta już nie są nic warte…?

- W telewizji na pokaz broniłaś praw zwierząt. Byłaś zażenowana kobietą, która występuje z prawdziwym futrem. Teraz jesteś ambasadorką marki, która testuje swoje kosmetyki na zwierzętach. Hipokrytka - JESTEŚ TEGO WARTA.

Uważacie, że argumenty zarzucające Julii Wieniawie hipokryzję są zasadne?

SPRAWDŹ TEŻ: Julia Wieniawa podbija Cannes z torebką na 70 tys. złotych! Pokazała widok z hotelowego okna

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Anna Mucha?
Julia Wieniawa: „Nie przejmuję się tym, co inni o mnie myślą”