Gwiazdy

Julia Wieniawa podbija Cannes z torebką na 70 tys. złotych! Pokazała widok z hotelowego okna

2024-05-17 14:55

Julia Wieniawa, aktorka, piosenkarka i miłośniczka mody, mimo napiętego grafiku, wystylizowana za kilkadziesiąt tys. złotych, postanowiła odwiedzić Cannes. Po królewsku powitano ją przed hotelem, a następnie udała się swojego pokoju, aby zrobić sobie kilka zdjęć. Kadrami podzieliła się w mediach społecznościowych.

Julia Wieniawa od lat budzi ogromne zainteresowanie mediów i opinii publicznej, a paparazzi śledzą jej każdy krok. W czwartek 16 maja artystka została "przyłapana" przez fotoreporterów na lotnisku w Warszawie, przed wylotem do Cannes. Na Lazurowym Wybrzeżu trwa obecnie jedna z najbardziej prestiżowych imprez na świecie – międzynarodowy festiwal filmowy. To wydarzenie przyciąga największe gwiazdy filmu i mody z całego świata.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Julia Wieniawa o kulisach przyjęcia do Mam Talent. "Byłam trochę przerażona"

10 aktorów, o których nie wiedzieliście, że są muzykami | To Się Kręci #35

W takiej stylizacji Julia Wieniawa przywitała Cannes

Młoda gwiazda filmu i muzyki postawiła na ciekawą stylizację, która przyciągnęła uwagę mediów. 25-latka miała na sobie modne jeansy ze zdobieniami na kolanach od Loewe warte około 4,3 tys. złotych, żółtą koszulkę polo w paski tej samej marki za ok. 3,5 tys. złotych, oraz skórzaną kurtkę La Mania o wartości ok. 3,5 tys. złotych. Aktorka uzupełniła swój outfit o czarne mokasyny od Prady, spod których wystawały białe skarpetki.

Jednak to nie ubrania przyciągnęły największą uwagę, lecz torebka, którą Julia Wieniawa miała przy sobie. Piosenkarka postawiła na produkt luksusowej marki Chanel, w kolorze żółtym, którego cena wynosi ponad 71 tys. złotych!!!

Po przybyciu do Cannes, Julia została powitana jak prawdziwa gwiazda. Pełna energii udała się do swojego pokoju w luksusowym hotelu. Niezwłocznie po zakwaterowaniu, Julia podzieliła się kilkoma kadrami z widokiem z hotelowego okna na swoje profile w mediach społecznościowych. Widok na lazurowe wybrzeże wzbudza prawdziwy zachwyt.