Jonas Brothers: Remember This nagrali na olimpiadę w Tokio. Teledysk to hołd dla fanów!

2021-07-22 17:44 kp
Jonas Brothers
Autor: Rex Features/East News

Jonas Brothers nie zwalniają tempa. Panowie właśnie przygotowują się do występu podczas olimpiady w Tokio, a jeszcze przed wyruszeniem w ich trasę koncertową zdążyli wydać nową piosenkę i teledysk. Klip jest dla nich szczególnie ważny - wideo w całości powstało z materiałów, które przysłali im ich fani. To właśnie dzięki fanom Jonas Brothers przez tyle lat są na szczycie.

Zaledwie dwa dni przed oficjalnym rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio Jonas Brothers wydali piosenkę Remember This, którą napisali z myślą o zmaganiach sportowców. Muzyków zainspirowali reprezentanci Stanów Zjednoczonych na olimpiadzie oraz... fani, którzy bezpośrednio pomogli im w stworzeniu teledysku do numeru.

Materiał Partnera

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w 2021 roku obchodzi Jubileusz 65-lecia. To #WielkieChwile nie tylko dla spółki, lecz także dla wszystkich miłośników sportu i kultury, którzy wiedzą, że ta znana Polakom firma była, jest i będzie największym mecenasem obu dziedzin życia.

Jonas Brothers dokładnie miesiąc temu po raz pierwszy zaprezentowali fragment piosenki Remember This podczas ich medley na gali Billboard Music Awards. Cały numer wraz z niezwykłym teledyskiem trafił do sieci 21 ipca.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Teledysk do Remember This Jonas Brothers

Teledysk do Remember This powstał w całości z filmików, jakie muzykom z Jonas Brothers przysłali ich fani. W klipie widzimy więc amatorskie nagrania z koncertów grupy, ale i prywatne ujęcia fanów bawiących się do ich piosenek czy pozujących z ich gadżetami.

Remember This jest bliskie naszym sercom, ponieważ celebruje naszych fanów i wszystkie wyjątkowe wspomnienia, które stworzyliśmy razem wtedy i teraz. Miesiąc temu poprosiliśmy was, żebyście podzielili się z nami swoimi ulubionymi wspomnieniami… Dla nas oznacza to, że dzielimy się tymi chwilami z wami. Dziękujemy za bycie z nami w tej podróży. Kochamy Was

- napisali Jonas Brothers.

Warto dodać, że z okazji Olimpiady w Tokio Jonas Brothers stworzyli też specjalną wersję piosenki Remember This - In-Games, w której znalazły się nowe słowa zainspirowane walką amerykańskich sportowców. To właśnie podczas Igrzysk Olimpijskich Jonas Brothers po raz pierwszy wykonają numer na żywo w całości. A już w sierpniu panowie wyruszą w swoją trasę koncertową.

Jak Wam się podoba teledysk?

NAJNOWSZE