Johnny Depp pochwalił się obrazem własnego autorstwa! Ma talent?

2020-05-23 12:19 kp
Johnny Depp
Autor: W8 Media / SplashNews.com/East News

Johnny Depp dotąd żył z dala od mediów i niechętnie pokazywał to, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Uległo to pewnej zmianie, gdy niedawno aktor dołączył do użytkowników Instagrama. Depp ostrożnie dzieli się z internautami swoimi zainteresowaniami, wśród których króluje oczywiście muzyka. Okazuje się, że to jednak niejedyna jego pasja. Wiedzieliście, że gwiazdor ma zadatki na malarza?

Johnny Depp ma za sobą bardzo trudne i intensywne lata. Mało kto w ostatnim czasie słyszał o jego rolach filmowych - jego nazwisko pojawia się w mediach głównie za sprawą burzliwego rozwodu z Amber Heard i oskarżeń o stosowanie przemocy. Ex-małżonkowie od dawna walczą o to, które z nich było ofiarą, a które napastnikiem. Depp od miesięcy przygotowuje się do kolejnej odsłony ich procesu.

Od niedawna w obronie Johnny'ego Deppa stają jego byłe partnerki i koleżanki z planu, które zaznaczają, że nigdy nie oskarżyłyby go o jakiekolwiek agresywne zachowania.

>> Penelope Cruz broni Johnny'ego Deppa! "Zawsze jest miły"

Johnny Depp został malarzem

W połowie kwietnia Johnny Depp zaskoczył fanów, dołączając do Instagrama. Dotąd aktor stronił od mediów społecznościowych i unikał mówienia o swoim życiu prywatnym. Pandemia koronawirusa sprawiła jednak, że poczuł potrzebę kontaktu ze światem.

Na profilu Johnny'ego Deppa nie znajdziemy jednak selfie czy zdjęć jego śniadania. Zamiast tego aktor dzieli się tym, co go inspiruje. Najczęściej jest to muzyka - tym razem pokazał coś zupełnie innego. Okazuje się, że Depp ma jeszcze jedną pasję. To malarstwo.

Dziwne, że są rzeczy, którym kiedyś poświęcaliśmy tak czyste, intensywne skupienie i poświęcenie przez wiele miesięcy. Potem nagle wiatr się zmienia i ruszamy na nowy świat. I na zbyt długi czas te wcześniejsze zainteresowania lub pasje ze smutkiem opadają na dalszy plan i znikają w rozległych zakamarkach mózgu, ukryte w stosach innych rzeczy, na które moja czaszka nie miała miejsca… do niedawna.
Znalazłem ten obraz, który rozpocząłem w 2006 roku… przez 14 lat nigdy go nie dotykałem - w najlepszym razie od czasu do czasu. Jednak jakoś zawsze pozostawało mi to w pamięci, ten niedokończony interes.
Nawet gdy jesteśmy zmuszeni do życia w ściśniętym otoczeniu, jakieś dziwne gatunki przerywanej pasji, którą zainwestowano w obiekt, na którym kiedyś się koncentrowaliśmy, czekają na nasz powrót z daleka. Będę Was informować o postępach! Z miłością

- napisał Johnny Depp pod zdjęciem jego obrazu sprzed lat.

Uważacie, że ma talent?

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE