Penelope Cruz broni Johnny'ego Deppa! "Zawsze jest miły"

2020-03-16 12:52 kp
Johnny Depp i Penelope Cruz
Autor: AP/East News

Johnny Depp kontynuuje swoją sądową batalię z Amber Heard. Po tym, jak aktor w 2016 roku aktorka zażądała rozwodu i oskarżyła go o przemoc domową, gwiazdor stracił szacunek branży filmowej i ogromną część majątku. Od miesięcy przygotowuje się do ponownego procesu, w którym będzie odpierał zarzuty Amber Heard. Kolejne aktorki z branży stają po jego stronie.

Związek i rozwód z Amber Heard całkowicie zmienił życie Johnny'ego Deppa. Gwiazdor związał się z młodszą aktorką w 2015 roku, a już rok później para toczyła ze sobą jedną z najgłośniejszych spraw sądowych w ostatnich latach w Hollywood. Amber Heard oskarżyła Deppa o alkoholizm i przemoc domową, na dowód pokazując się mediom z siniakami na twarzy. Po kilku miesiącach procesu ex-para podpisała porozumienie, a aktor wypłacił byłej żonie ogromne odszkodowanie.

W ubiegłym roku Johnny Depp ogłosił, że przygotowuje się do nowego procesu przeciwko Amber Heard i będzie żądał od niej odszkodowania za zniesławienie w wysokości 50 milionów dolarów. Wraz ze swoimi prawnikami Depp przygotował zeznania świadków i nagrania z kamer, które mają potwierdzić, że to nie Amber Heard, a on padł ofiarą przemocy domowej.

Gwiazdy po stronie Johnn'ego Deppa

Tymczasem ostatnio coraz więcej gwiazd staje po stronie Johnny'ego Deppa i głośno mówi, że nie wierzy w to, że mógł stosować przemoc wobec Amber Heard. Niedawno aktora broniła jego była dziewczyna i gwiazda Stranger Things Winona Ryder, a teraz w podobnym tonie o Deppie wypowiedziała się Penelope Cruz. Aktorka wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Penelope wspomniała, jak po raz pierwszy spotkała Johnny'ego Deppa, gdy miała 19 lat.

Jedyne zdania, które umiałam wtedy powiedzieć po angielsku, to „jak się masz” i „chcę współpracować z Johnnym Deppem”. Minęło wiele lat i nie tylko nakręciłam z nim trzy filmy, ale mogę liczyć również na niego jako wspaniałego przyjaciela. Zawsze byłam pod wrażeniem jego dobroci, jego błyskotliwego umysłu, talentu i szczególnego poczucia humoru. Widziałam Johnny'ego w tak wielu sytuacjach i zawsze był miły dla wszystkich wokół. Jest jednym z najbardziej hojnych ludzi, których znam.

- czytamy.

Aktorka przyznała też, że mogła liczyć na pomoc Deppa, gdy pracowała na planie Piratów z Karaibów, będąc w ciąży.

Przez sześć miesięcy mojej pierwszej ciąży spędziłam z nim każdy dzień, kręcąc Piratów z Karaibów. Mój mąż (aktor Javier Bardem) i ja nigdy nie zapomnimy słodyczy, ochrony i życzliwości, którymi traktował mnie na każdym etapie tego procesu. Bardzo go kochamy i mamy szczęście, że mamy kogoś wyjątkowego w naszym życiu.

- oświadczyła aktorka.

Wy też uważacie, że Johnny Depp padł ofiarą Amber Heard?

Wyświetl ten post na Instagramie.
All the ruffles and frills @wonderland Post udostępniony przez Amber Heard (@amberheard)
NAJNOWSZE