Johnny Depp dołączył do Instagrama! Powody wyjaśnił w 8-minutowym filmie!

2020-04-17 0:18 nk
Johnny Depp
Autor: www.instagram.com/johnnydepp

Johnny Depp to kolejna gwiazda, która dopiero teraz założyła konto w popularnym serwisie społecznościowym. Dlaczego akurat teraz? To znany aktor wyjaśnił w aż 8-minutowym filmiku. W zaledwie kilka godzin od pierwszego posta Johnny Depp ma już ponad milion obserwujących jego profil!

Choć trudno w to uwierzyć, wiele gwiazd światowej klasy wciąż nie ma konta na Instagramie! Mało tego, pomimo tak haniebnego zaniedbania swojej kariery, wciąż należą do pierwszej ligi Hollywood i bywają częstymi gośćmi w mediach plotkarskich. A tego grona dziwaków właśnie wypisał się Johnny Depp!

Johnny Depp w końcu na Instagramie! Dlaczego?

Większość celebrytów od dawna wie, że Instagram to doskonałe źródło dodatkowych dochodów.

Johnny Depp dopiero ma szansę się o tym przekonać. Jego profil w medium społecznościowym zyskał swój pierwszy post 16 kwietnia 2020. I oczywiście w ciągu kilku godzin zdobył ponad milion obserwujących!

Kilka godzin po dodaniu pierwszego zdjęcia z powitaniem Johnny Depp opublikował aż 8-minutowy filmik, w którym wyjaśnił, dlaczego zdecydował się na założenie konta.

Cześć wszystkim. To jest moje pierwsze doświadczenie w świecie mediów społecznościowych. Nigdy wcześniej nie robiłem nic z tych rzeczy. Nie sądzę, bym kiedykolwiek czuł jakąś szczególną potrzebę tego, aż do teraz. Teraz jest czas, by otworzyć dialog, bo zagrożenie ze strony tego niewidzialnego wroga już spowodował niewymierne tragedie i ogromne szkody w ludzkich życiach.

- mówi w nagraniu Johnny Depp i namawia fanów, by pomagali sobie wzajemnie, a także wspierali potrzebujących w tych trudnych czasach. Aktor dziękuje także za wsparcie, jakim wielbiciele obdarowywali go przez wszystkie lata kariery.

NAJNOWSZE