Blake Lively i Ryan Reynolds zaszczepili się na koronawirusa. "W końcu mam 5G"

2021-04-01 9:43 kp
Ryan Reynolds i Blake Lively
Autor: SplashNews.com/East News

Coraz więcej osób ma za sobą szczepienie przeciwko koronawirusowi. W Stanach Zjednoczonych, gdzie tempo szczepień jest bardzo szybkie, swoją dawką cieszą się już coraz młodsze osoby. Teraz przeciwko Covid-19 mogli zaszczepić się też Ryan Reynolds i Blake Lively. Oboje zrelacjonowali to wydarzenie na Instagramie.

Ryan Reynolds i Blake Lively od początku pandemii bardzo poważnie traktowali zagrożenie, przestrzegali zasad i angażowali się w pomoc medykom i chorującym. Jeszcze w marcu ubiegłego roku para przekazała po 500 tysięcy dolarów organizacjom Feeding America i Food Banks Canada. W ubiegłym miesiącu fundacje ponownie poinformowały o dotacji ze strony gwiazd.

Jesteśmy zaszczyceni i uprzywilejowani, że możemy kontynuować nasze wsparcie dla Feeding America i Food Banks Canada. Wiemy, że cierpienie, z jakimi zmagali się nasi sąsiedzi przez ostatni rok, jeszcze się nie zakończyło i jesteśmy wdzięczni za możliwość ułatwienia ważnej pracy banków żywności w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, aby mogły przekazywać pożywne posiłki potrzebującym.

Teraz Blake Lively i Ryan Reynolds doczekali się swojego terminu szczepienia na koronawirusa i z dużą ulgą stawili się w punkcie szczepień. Dawka szczepionki daje przecież nadzieję na powrót do normalności.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Blake Lively i Ryan Reynolds zaszczepieni

W tym tygodniu Blake Lively i Ryan Reynolds doczekali się swojego terminu szczepienia przeciwko koronawirusowi i udali się do punktu szczepień. Oboje pochwalili się zdjęciami na Instagramie i wygląda na to, że to najlepszy prezent wielkanocny, jaki mogli sobie w tym roku wymarzyć.

W końcu mam 5G

- zażartował aktor, nawiązując do najróżniejszych teorii spiskowych krążących wśród antyszczepionkowców, a Blake Lively przyznała, że dawno nie była taka szczęśliwa.

Znajdź kogoś, kto patrzy na ciebie tak, jak ja patrzę na bohaterską pielęgniarkę podającą mi szczepionkę.

- napisała.

Zobaczcie ich zdjęcia!

NAJNOWSZE