Joanna Przetakiewicz

i

Autor: WBF

Joanna Przetakiewicz prezentuje ustrojoną rezydencję. „Zaszalałaś w tym roku"

2021-12-23 14:17

Joanna Przetakiewicz to kolejna gwiazda, która zaprosiła do swojej rezydencji i pokazała świąteczne ozdoby. Zrobiła to jako jedna z ostatnich osób. Ale za to być może przebiła wszystkich!

Od około miesiąca celebryci na Instagramie pokazują swoje cztery kąty. Oczywiście wszystko w celu pochwalenia się pięknymi świątecznymi ozdobami. Co jedna, to lepsza. Piękne ozdobione wnętrza zachwyciły internautów.

Według wielu miano polskiej królowej świąt spokojnie może zgarnąć Małgorzata Rozenek-Majdan i jej dom po brzegi wypełniony ozdobami.

Ale Joanna Przetakiewicz nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Na Instagramie projektantki, pojawił się na filmik, na którym otwiera przed internautami drzwi do swojego domowego świata.

Ozdoby i świąteczny klimat zapierają dech w piersiach. Przestronny salon ozdobiony mnóstwem światełek. Przetakiewicz nie ograniczała się i w tym roku postawiła na kilka choinek. Pod filmikiem posypały się komentarze.

* Bajecznie ??

* ????????????I w ogóle takie cudo, ze brak słów!

* Pięknie ? Świątecznie i przytulnie ?

* To wygląda jak sklep z ozdobami świątecznymi? a nie dom mieszkalny ?

* Ale zaszalałaś w tym roku

Trudno się z nimi nie zgodzić...

Jak Wam się podoba?

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Bary koktajlowe to może dobre miejsce na randkę, ale ja wolę kawiarnie. Nie wiem, czy chcę inwestować czas w randki. Na zawsze pozostanę singielką! Kim jestem?
Sara James, Ochman i Michał Szczygieł składają życzenia na Boże Narodzenie dla czytelników ESKA.pl