Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała świąteczne dekoracje. Mariah Carey by się nie powstydziła!

2021-12-03 14:13

Gwiazdy rozpoczęły świąteczny sezon. Na Instagramie zaczęły pojawiać się fotki z pięknymi ozdobami. Prym wiedzie Małgorzata Rozenek-Majdan. Dekoracje, które zaprezentowała, są tak efektowne, że z pewnością nie powstydziłaby się ich sama Mariah Carey!

Od lat wiadomo, kto jest prawdziwą królową świąt. Mariah Carey co roku otwiera sezon gwiazdkowy i zachwyca świat swoimi dekoracjami. Gwiazda naprawdę kocha święta!

Choć jesteśmy jeszcze kilka dni przed Mikołajkami, to w sklepach już roi się od świątecznych dekoracji, a na ulicach świąteczne lampki cieszą nasze oczy. Również gwiazdy, jak co roku o tej porze czują już magię świąt i dekorują domy.

Niektóre z nich na ten moment chyba czekały cały rok. W USA to Mariah Carey wiedzie prym, a u czy u nas będzie to Małgorzata Rozenek-Majdan? Królową świąt „Perfekcyjna Pani Domu” nie została jeszcze okrzyknięta, ale patrząc na jej dekoracje, przewidujemy, że wszystko przed nią.

Na jej Instagramie Małgorzata pokazała serię fotek niemal całego ustrojonego domu. Trzeba przyznać, że robi mega wrażenie!

U nas już świątecznie ??☃️#dzidziuśmajdana zachwycony swoim #winterwonderland ?☃️?? w tym roku tematem przewodnim były zabawki ???? to była jedyna szansa, żeby odwrócić uwagę Henia od choinki ?‍♀️? kocham czas świąt i chłopcy przejęli to po mnie? a Radosław wszystkiemu cierpliwie się przygląda ? świętowanie czas zacząć ? Dziękuje moja kochana, nieoceniona @katarzynaklekowska ze @sweetlivinghomeinspirations, że zawsze mogę na Ciebie liczyć ❤️

Jak Wam się podoba? Myślicie, że mogą konkurować z Mariah Carey?

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...
Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]