Joanna Koroniewska ma biust jak "DESKA"?! Jej zdjęcia w bikini zachwycają!

2020-07-11 23:05 nk
Joanna Koroniewska
Autor: Jan Bielecki/East News

Joanna Koroniewska została ostatnio skrytykowana przez internautę za pokazywanie się w bikini. I nie chodziło o ewentualną niestosowność zdjęć... Zdaniem hejtera aktorka ma zbyt mały biust, by pokazywać go w skąpym stroju kąpielowym w sieci. Te słowa nieźle wkurzyły Joasię... I wcale się nie dziwimy! Gwiazda w bikini wygląda super seksownie

Joanna Koroniewska popularność zawdzięcza głównie dzięki graniu w lubianych przez Polki i Polaków serialach,  Śliczna filigranowa aktorka ma nie tylko niezwykłą urodę i idealną figurę, ale także duży talent, sporą dozę pozytywnej energii i poczucie humoru.

Jednak i jej cierpliwość kiedyś się kończy... I tak też się ostatnio stało.

Joanna Koroniewska ma za mały biust?!

Po jednym z postów, na których gwiazda pozuje w bikini, pewien internauta odezwał do żony Maćka Dowbora z pretensjami. I nie chodziło o zbyt dużo kobiecego ciała na wejściu. Przeciwnie - chodziło o zbyt MAŁO kobiecego ciała! Hejter przyczepił się po prostu, że jeśli Koroniewska jest tak "płaska",to nie powinna zasypywać Instragrama fotkami, na których jest tak skromnie ubrana.

Przyjrzyjcie się dobrze zdjęciom Joanny Koroniewskiej w bikini! Naprawdę jest zbyt płaska? Naszym zdaniem wygląda wprost idealnie!

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE