Jessica Mercedes i Malik Montana

i

Autor: AKPA / WBF Jessica Mercedes i Malik Montana są razem?

Jessika Mercedes i Malik Montana zacieśniają znajomość. Będzie nowa para w show-biznesie?

2022-10-30 19:39

Jessica Mercedes i Malik Montana zdążyli się niedawno zaprzyjaźnić. Byli razem na kolacji, przesyłają sobie ogniste ikonki, a portale plotkarskie huczą na temat ich rzekomego romansu.

Jessica Mercedes rozstała się niedawno z Kubą Karasiem, z którym była dwa lata. Para próbowała ratować relację, jednak ostatecznie nie udało im się dojść do porozumienia. Postanowili, że każdy pójdzie swoją w swoja stronę. Jessica oddała się w pełni swoim zawodowym przedsięwzięciom: pojawiła się na paryskim Fashion Week i zagrała na korcie ze światowej sławy tenisistką, Venus Williams. Czy po intensywnym okresie przyszedł czas, aby otworzyć się na nowe doznania?

Co kombinują Jessica Mercedes i Malik Montana?

Aktywność na Instagramie Jessiki Mercedes i Malika Montany daje do myślenia. Twórca High League opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pozuje wraz z szafiarką. Raper napisał: Don't ever get a taste of success and lose your appetite. Nie musiał długo czekać na odpowiedź swojej nowej przyjaciółki: U ain’t gang when u ain’t rocking with us - odpowiedziała mu Jessica.

Znajomy pary, Jakub Kosel dołączył do wymiany zdań: Wychodzi na to, że Malik dołączył do armii JEMERCED - czytamy na Instagramie.

Niedawno, para spędzała również wspólnie wieczór, a zdjęcia z kolacji pojawiły się zarówno na profilu Jess, jak i Malika. Czyżby, łączyła ich romantyczna relacja, czy szykują wspólny projekt?

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło