Jessica Mercedes na korcie z Venus Williams. Przyćmiła ją gustowną stylizacją

2022-10-30 14:39 Joanna Dembek
Jessica Mercedes
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@jemerced Jessica Mercedes na lekscji tenisa z Venus Williams

Jessica Mercedes pochwaliła się luksusowym wyjazdem do Stanów Zjednoczonych, gdzie wybrała się na zaproszenie znanej marki. W przepełnionym grafiku znalazła się również lekcja tenisa z samą Venus Williams - światowej sławy tenisistką. Tylko pozazdrościć.

Jessica Mercedes to jedna z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych blogerek modowych w Polsce. Internauci bardzo doceniają jej naturalność, oryginalny styl i sposób w jaki kreuje swoją karierę w sieci. Jessica jest chętnie zapraszana przez zagraniczne marki do współpracy. Właśnie jedna z nich zaproponowała jej udział w evencie, który odbył się w Stanach Zjednoczonych.

Wystylizowana Jessica Mercedes na korcie z Venus Williams

Jessica Mercedes obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Los Angeles, gdzie Club Lacoste przygotował dla niej wyśmienite atrakcje. To ogromne wyróżnienie dla Polki. Na miejscu zajęli się nią specjaliści od make-upu i mody. Stylizacja bardzo przypadła Jessice do gustu. Venus Williams na evencie pojawiła się w czarnym sportowym kostiumie z zielonymi wstawkami składającym się z długich legginsów i dopasowanego topu.

Czuję się, jak w jakimś retro filmie w tym stroju, w tej przestrzeni hotelowej... - napisała Jess.

Po długich przygotowaniach Mercedes ruszyła na kort, gdzie na nią, oraz innych gości, czekała Venus Williams - światowej sławy tenisistka, zwyciężczyni siedmiu turniejów wielkoszlemowych w grze pojedynczej. Jess postanowiła skomentować swój udział w wydarzeniu.

Zaczynamy już nasz content creation w klubie Lacoste. Jesteśmy wszystkie dziewczyny ubrane, zaraz będziemy miały lekcje. (...) Znowu czuję się, jak w gimnazjum na wf-ie, gdzie nikt mnie nie wybierał do drużyny i zostawałam ostatnia. (...) Na szczęście Venus Williams jest moją dzisiejszą nauczycielką, więc już czuję się zwycięzcą - wyznała na InstaStory.

Jessica miała okazję wymienić kilka piłek na korcie z amerykańską tenisistką. Tylko pozazdrościć!

Jessica Mercedes
Autor: Screen/Instagram/@jemerced Jessica Mercedes w Los Angeles z Venus Williams
Jessica Mercedes
Autor: Screen/Instagram/@jemerced Jessica Mercedes w Los Angeles z Venus Williams
Jessica Mercedes
Autor: Screen/Instagram/@jemerced Jessica Mercedes w Los Angeles z Venus Williams
Jessica Mercedes i Venus Williams
Autor: Screen/Instagram/@jemerced Jessica Mercedes i Venus Williams na evencie Club Lacoste
Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE