Jessica Mercedes ciężkim krokiem przemierza ulice Paryża. Te buty to koszmar

2022-10-03 12:02 Joanna Dembek
Jessica Mercedes
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@jemerced Jessica Mercedes ubolewa nad niewygodnym obuwiem, w którym pokazała się na ulicach Paryża

Jessica Mercedes była jedną z influencerek, która odwiedziła Paryż podczas słynnego Fashion Week. Celebrytka opublikowała wideo, na którym widzimy jak przemierza ulice stolicy mody w topornych butach, które stały się przedmiotem krytycznych komentarzy.

Fashion Week to jedno z najważniejszych wydarzeń branży modowej, podczas której największe marki prezentują swoje najnowsze kolekcje. Na tygodniu mody w Paryżu nie zabrakło reprezentantek z Polski zadały szyku w stolicy mody: Maffashion, Wersow, Julia Wieniawa, Joanna Horodyńska czy Kasia Struss, a sama Jessica Mercedes dostąpiła zaszczytu zasiadania na jednej kanapie z supermodelką Kate Moss, która otworzyła polce czakry i poczęstowała ją swoim olejkiem CBD. Na uwagę zasłużyły również buty Jess, które utrudniały celebrytce poruszanie się ulicami Paryża.

Jessica Mercedes stara się dobrze wypaść w niebotycznie wysokich butach

Jessica Mercedes ostatnimi dniami żyje  swoim wyjazdem na Fashion Week. Podczas jednego z pokazów pokazała się w czarnej, koronkowej stylizacji, którą uzupełniła ciężkimi, satynowymi butami od Versace, na niebotycznie wysokiej platformie i obcasie.

Celebrytka opublikowała na Instagramie wideo, na którym widzimy, jak spaceruje ulicami Paryża, prezentując swój look. Pod postem pojawiły się skrajne opinie dotyczącej jej modowych wyborów: "Wspaniała stylizacja zakochałam się", "Te buty są wspaniałe", "Jessie Hooot!" - czytamy na Instagramie.

Nie wszyscy jednak są fanami tej stylizacji, a jeden z internatów nazwał Jess ofiarą mody: "Wszystko sztos tylko buty karykaturalne", "Zabawnie idziesz w tych butach", "Dżizas, fashion victim" - czytamy.

Jess pod jednym z komentarzy sama przyznała, że te buty nie należą do najwygodniejszych: "Ciężko, nie są zbyt wygodne" - przyznała celebrytka.

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE