Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się. Blogerka tłumaczy, co było powodem tej decyzji

2022-08-18 15:08 Joanna Dembek
Jessica Mercedes
Autor: AKPA Jessica Mercedes opowiedziała o rozstaniu z Kubą Karasiem

Jessica Mercedes i Jakub Karaś ponownie postanowili się rozstać. Ich związek nie przetrwał próby czasu, nawet po kolejnej szansie, którą dała sobie para. Celebrytka postanowiła podzielić się z opinią publiczną powodami takiej decyzji, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i uniknąć spekulacji na temat rozpadu związku.

Jessica Mercedes i Jakub Karaś byli parą od 2019 roku. Blogerka zakończyła wówczas 4-letni związek z Andrzejem Skowronem, a na swoim Instagramie zaczęła publikować zdjęcia z członkiem zespołu The Dumpings, Kubą Karasiem. Uchodzili za bardzo zgodną i zgraną parę, jednak po kilku latach dosięgnął ich kryzys, z którego próbowali wyjść obronną ręką.

O rozstaniu Jessici Mercedes i Jakuba Karasia zrobiło się głośno na początku 2022 roku. Para rozstała się podczas wspólnej podróży do Stanów Zjednoczonych. Z wyprawy wrócili jako single. Celebryci najwyraźniej szybko za sobą zatęsknili, ponieważ niedługi później postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Jessica pokazała na Instgramie ich wspólne zdjęcia z kolejnej podróży. Tym razem udali się w Alpy, gdzie spędzili mnóstwo chwil tylko we dwoje. Wydawałoby się, że kryzys został zażegnany, a para nie wyobraża sobie życia bez siebie, jednaj nic bardziej mylnego.

W ostatnim czasie próżno było szukać potwierdzenia, że między obojgiem nadal kwitnie miłość, ale teraz influencerka w rozmowie z portalem "Pudelek" wyznała, co dzieje się w jej relacji z Karasiem.

Wspólnie postanowiliśmy się rozejść, bo mamy różne cele w życiu, plany na najbliższy czas i tryby życia. Rozstaliśmy się w zgodzie i przyjaźni, i życzymy sobie jak najlepiej. Jess i Kuba - powiedziała blogerka.

Ten związek nie doczekał się szczęśliwego finału, ale mamy nadzieję, że dla obojga była to dobra decyzja i szansa na nowe miłosne uniesienia.

Fest Festiwal 2022 - Relacja Radio Eska
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE