Jennifer Lopez wychodzi z siłowni! Są okulary, maseczka i wzorzyste legginsy! [ZDJĘCIA]

2020-12-05 22:00 RD
Jennifer Lopez wychodzi z siłowni
Autor: CAMA, VAEM/Backgrid/East News Jennifer Lopez wychodzi z siłowni

Jennifer Lopez już niejednokrotnie udowodniła, że treningi na siłowni są dla niej bardzo ważne. Gwiazda intensywnie ćwiczy nawet podczas pandemii. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali ją przed siłownią. Były okulary, maseczka i legginsy w ciekawe wzory. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Jennifer Lopez jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek i aktorek na świecie. Gwiazda ma 50 lat, ale wiele osób zapytanych o jej wiek nie potrafi podać poprawnej odpowiedzi. Wszystko przez to, że JLo bardzo dba o siebie. Wychodzi z założenia, że jej ciało jest jej narzędziem pracy. To dlatego Jennifer Lopez jest bardzo częstym gościem na siłowni. Bardzo rzadko rezygnuje z treningu. Nie zrobiła tego nawet w ubiegłoroczne święta Bożego Narodzenia. Nic więc dziwnego, że w wybraniu się na trening nie przeszkodziła jej pandemia koronawirusa. 

ESKA XD EXTRA

I tak ostatnio fotoreporterzy przyłapali Jennifer Lopez, gdy wychodziła z siłowni. Gwiazda ubrana była we wzorzyste legginsy. Miała również maseczkę i okulary przeciwsłoneczne. Co ciekawe gwiazda na siłownię zabrała ogromny tablet. Myślicie, że JLo jest tak przedsiębiorcza, że pracuje nawet podczas treningu? Zobaczcie zdjęcia, które udało się zrobić fotoreporterom. 

NAJNOWSZE