Justin Bieber u Ellen o planach powiększenia rodziny: Chciałbym mieć całą drużynę!

2020-12-05 16:00 RD
Justin Bieber pokazuje tatuaże
Autor: EllenTube/Ferrari Press/East News

Justin Bieber niedawno był gościem u popularnej na całym świecie dziennikarki, Ellen DeGeneres. Ta postanowiła wprost zapytać piosenkarza o jego plany związane z powiększeniem rodziny. Justin był w tej rozmowie bardzo, bardzo szczery. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Ellen DeGeneres to jedna z najpopularniejszych dziennikarek na świecie. Ostatnio jednak przechodziła poważny kryzys wizerunkowy. Wszystko po informacjach, które pojawiły się w sieci. Wynikało z nich, że Ellen, która na ekranach telewizorów jest uśmiechnięta i szalona, po wyłączeniu kamer bardzo źle traktowała swoich współpracowników. Nie będziemy wdawać się w szczegóły, ale finalnie program gwiazdy wrócił do jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych. I tak kilka dni temu gościem Ellen był jeden z najpopularniejszych piosenkarzy POP na świecie, Justin Bieber. 

ESKA XD EXTRA

Ellen postanowiła nie ograniczać się w zadawanych pytaniach. Justin został zapytany między innymi o polany związane z powiększeniem rodziny. Ich dialog wyglądał następująco: 

Ellen: Ile dzieci zamierzacie mieć i kiedy?

Justin: Zamierzam mieć tyle dzieci, ile zdecyduje się urodzić Hailey. Bardzo chciałbym mieć małą drużynę, ale tak, to jest jej ciało i będzie tak, jak ona zechce

Ellen: A ona chce mieć dużo?

Justin: Myślę, że chce mieć kilkoro

Ellen: Na co wy wszyscy czekacie? Wiecie, że kochacie dzieci. Świetnie sobie z nimi radzicie.

Justin: Dziękuję, że to powiedziałaś. Myślę, że problem - tak naprawdę to nie jest problem, ale myślę, że Hailey wciąż ma parę rzeczy do zrobienia jako kobieta. I myślę, że ona po prostu chce - tak, myślę, że ona nie jest jeszcze gotowa i sądzę, że to jest ok

Ellen: Wiesz co? Miałam nadzieję, że taka właśnie będzie odpowiedź. Wiem, jak bardzo kochasz dzieci i jakim będziesz wspaniałym tatą, ale myślę, że to jest bardzo ważne.

Dziennikarka dodała również, że - jej zdaniem - Hailey powinna poczekać na ciążę aż zrealizuje wszystkie swoje życiowe plany. 

NAJNOWSZE