Jennifer Lopez pokazała płaski brzuch. Ben Affleck ma przy niej sporo do nadrobienia!

2021-06-10 12:35 mm

Wygląda na to, że Jennifer Lopez i Ben Affleck postanowili dać sobie drugą szansę na ułożenie wspólnego życia. Piosenkarka podobno przeprowadza się do Los Angeles, żeby być bliżej nowego chłopaka. Chwilowo jednak J.Lo przebywa jeszcze w Miami. Paparazzim udało się uwiecznić jej niedawne spotkanie z menedżerem. Przy tej okazji Jennifer Lopez kolejny raz pokazała swój płaski i umięśniony brzuch. Zobaczcie najnowsze zdjęcia!

O znakomitej formie i sylwetce Jennifer Lopez mówi się od wielu lat. Artystka mimo wieku jest w fantastycznej kondycji, jakiej mogliby jej zazdrościć niektórzy znacznie młodsi koledzy i koleżanki z branży. J.Lo w lipcu skończy 52 lata, ale wiele osób twierdzi, że absolutnie nie wygląda na swój wiek.

Potwierdzają to najnowsze zdjęcia piosenkarki. Jennifer Lopez została właśnie sfotografowana podczas spotkania ze swoim menedżerem, Bennym Mediną. Fotki zostały zrobione w Miami, gdzie piosenkarka wciąż jeszcze mieszka wraz z dwójką swoich dzieci.

>> To już pewne: Jennifer Lopez przeprowadziła się dla Bena Afflecka! "Świeży start"

Jennifer Lopez chwali się płaskim brzuchem

Najnowsze zdjęcia Jennifer Lopez znajdziecie poniżej. Koniecznie zwróćcie uwagę na płaski i umięśniony brzuch artystki. Taki sześciopak nie robi się sam - to efekty regularnych ćwiczeń na siłowni, gdzie często widywana jest J.Lo.

Ostatnio piosenkarka zaciągnęła tam nawet Bena Afflecka! Trzymamy kciuki, żeby nowy etap znajomości z J.Lo zachęcił go do jeszcze częstszych ćwiczeń.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 04.06.2021
NAJNOWSZE