Ben Affleck spędził noc z Jennifer Lopez? Ten uśmiech mówi wszystko! [ZDJĘCIA]

2021-06-03 18:56 mm
Ben Affleck wraca od Jennifer Lopez
Autor: Backgrid/East News

Ben Affleck i Jennifer Lopez są już regularną parą? W sieci pojawiły się nowe zdjęcia aktora w pobliżu domu piosenkarki. Na jednym ze zdjęć Ben Affleck uśmiecha się ironicznie w kierunku paparazzich. Czy ta mina to ostateczny dowód potwierdzający jego romans z J.Lo?

Ben Affleck i Jennifer Lopez zdają się już w ogóle nie przejmować tym, co o ich wzajemnych relacjach pisze się w mediach. Plotki o romansie dawnych narzeczonych żyją swoim życiem, a tymczasem aktorska para spędza razem kolejne dni... i noce!

Według najnowszych doniesień prasy zza oceanu, Ben Affleck spędził ostatnią noc w domu Jennifer Lopez. W sieci pojawiły się zdjęcia aktora w pobliżu posiadłości gwiazdy. "Szczęśliwy i zmęczony Ben Affleck wraca po nocy u J.Lo" - głoszą podpisy przy agencyjnych fotkach. I rzeczywiście trudno oprzeć się wrażeniu, że Ben Affleck jest zmęczony i szczęśliwy. Popatrzcie tylko na tę minę!

Ben Affleck
Autor: Backgrid/East News

#Bennifer powraca. Czy Ben i Jennifer dają sobie drugą szansę?

Ben Affleck i Jennifer Lopez to obecnie single z odzysku. Piosenkarka zerwała niedawno zaręczyny z Alexem Rodriguezem, a aktor rozstał się zimą z młodszą od siebie kubańską aktorką Aną De Armas

Najważniejsze jednak jest to, że oboje mają wspólną przeszłość - i to bardzo gorącą. Od roku 2002 o #Bennifer, jak fani nazywali ich związek, rozpisywały się media na całym świecie. Ben Affleck i J.Lo tworzyli jedną z najgorętszych par Hollywood. Niestety sielanka nie trwała długo... W 2004 roku para niespodziewanie rozstała się, zrywając zaręczyny zaledwie kilka dni przed planowanym ślubem. 

Czy niemal dwie dekady później dawni kochankowie postanowili dać sobie drugą szansę?

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE