Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

i

Autor: CAROLINE BREHMAN/AFP/East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez walczą z kryzysem. Poszło o romans? Przypominamy plotki!

2021-03-20 16:59

Media na całym świecie rozpisują się na temat kryzysu w związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Mimo doniesień o rozstaniu para (?) robi wszystko, by powstrzymać plotki i zapewnia, że mimo pewnych problemów wciąż jest razem. Czy kryzys wywołały regularnie doniesienia o romansach byłego bejbolisty? Oto wszystkie pogłoski, jakie czytaliśmy w mediach!

Alex Rodriguez sprawiał dotąd wrażenie idealnego partnera dla Jennifer Lopez - oboje są znani, bajecznie bogaci, bardzo wpływowi i po przejściach. Dzieci J. Lo i A. Roda szybko się polubiły, dzięki czemu para od trzech lat funkcjonuje jako szczęśliwa rodzina. Od 2019 roku, kiedy to bejsbolista oświadczył się wokalistce, celebryci planowali ślub. Wystawną ceremonię pokrzyżowała pandemia koronawirusa, a teraz - doniesienia o rozstaniu.

Co ciekawe, od tygodnia Jennifer Lopez i Alex Rodriguez robią wszystko, by udowodnić, że do rozstania nie doszło. Para wydała wspólne oświadczenie, w którym przyznała, że zmaga się z problemami, jednak nie kończy związku, a następnie Alex poleciał na Dominikanę, gdzie pracuje obecnie Jennifer Lopez, by spędzić z nią trochę czasu.

>> Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ratują związek na Dominikanie. Ślub jednak będzie?

Facet idealny? Według plotek, które od lat trafiały do mediów... nie do końca.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Alex Rodriguez i wszystkie plotki o jego zdradach

Nie można nie zauważyć, że kryzys w związku Alexa Rodrigueza i Jennifer Lopez pojawił się krótko po tym, jak w mediach pojawiły się kolejne doniesienia o rzekomym romansie bejsbolisty. Przez cały związek pary już kilka razy tabloidy cytowały informatorów, którzy twierdzili, że A. Rod jest niewierny gwieździe, jednak dotąd Jennifer Lopez za każdym razem wierzyła jego wersji i nie dawała się wyprowadzić z równowagi. Czy tym razem było inaczej?

Pierwsze plotki o romansie Alexa Rodrigueza pojawiły się zaledwie kilka dni po zaręczynach pary. Były znajomy sportowca z Major League Baseball - Jose Canseco - opisał na Twitterze rzekomy romans, jaki narzeczony Jennifer Lopez miał mieć z jego byłą żoną, Jessicą Canseco. Canceso zaalarmował J.Lo po tym, jak obejrzał show World Of Dance z jej udziałem.

- pisał.

Choć dotąd J. Lo i A. Rod skutecznie ignorowali wszystkie plotki, trudno nie zauważyć, że trochę ich było, jak na jeden związek wokalistki. Czy ostatecznie zaważą one na rozstaniu?

Oglądam World of Dance i widzę, jak Jennifer Lopez pisze do Alexa Rodrigueza. Czy ona wie, że on ją zdradza z moją byłą żoną, Jessicą? Biedna dziewczyna, nie ma pojęcia kim on naprawdę jest. Byłem z nią kilka miesięcy temu, gdy on do niej zadzwonił. Alex, przestań być kawałkiem g***na i przestań zdradzać Jennifer Lopez. Chciałbym użyć wykrywacza kłamstw, żeby udowodnić, że to co mówię o Alexie Rodriguezie to w 100% prawda.

Jennifer Lopez puściła plotki mimo uszu, jednak kolejne pojawiły się już kilka tygodni później...

Wtedy głos zabrała była modelka Playboya Zoe Gregory, która ogłosiła, że Alex Rodriguez wysyłał do niej zdjęcia swojego przyrodzenia i namawiał do trójkąta. Modelka twierdziła, że sportowiec wręcz zarzucał ją wiadomościami i komplementami oraz prosił o jej fotki. Celebrytka zapewniła, że nie uległa jednak jego rzekomym namowom.

J. Lo jest niesamowita i nie zasługuje na to. Przygotowując się do poślubienia jej, prosił mnie o filmy erotyczne, domagał się, abyśmy się spotkali i prosił, abym zawarła umowę z innymi dziewczynami. Jeśli robi to tuż przed oświadczeniami, jest po prostu niesprawiedliwy.

- mówiła.

>> Alex Rodriguez znów oskarżony o zdradę! Wysyłał nagie zdjęcia do modelki Playboya?

Plotki wyciszyły się na prawie dwa lata. W lutym tego roku - krótko po inauguracji Joe Bidena, na której Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wyglądali na idealną parę - o romans z Rodriguezem oskarżono w telewizyjnym show Madison LeCroy. Gdy sprawę zaczęły opisywać tabloidy, celebrytka oświadczyła, że wprawdzie kontaktowała się telefonicznie z Alexem Rodriguezem, jednak nigdy z nim nie romansowała. Zapewniła też, że nigdy nie spotkała go osobiście.