Alex Rodriguez znów oskarżony o zdradę! Wysyłał nagie zdjęcia do modelki Playboya?

2019-03-26 17:54
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: instagram.com

Szczęśliwy związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza regularnie przerywany jest kolejnymi oskarżeniami sportowca o zdradzanie wokalistki. Głosy nasiliły się tuż po tym, jak Alex oświadczył się swojej ukochanej. Po oskarżeniach ze strony jego byłego kolegi z boiska, sprawę nagłośniła była modelka Playboya, która twierdzi, że Alex wysyłał jej zdjęcia swojego penisa i namawiał do trójkąta.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez już od ponad dwóch lat walczą z różnymi doniesieniami na temat rzekomych zdrad sportowca. Wszystko wskazuje na to, że wokalistka ma do swojego ukochanego bezgraniczne zaufanie, bo dotąd nie przejęła się żadnym ze skandali. Zamiast tego para milczeniem zbywa wszelkie plotki i dalej planuje wspólne życie.

Doniesienia i romansach Alexa Rodrigueza nasiliły się w szczególnym dla zakochanych momencie - tuż po tym, jak bejsbolista w romantycznych okolicznościach oświadczył się wokalistce. Kilka dni po zaręczynach były znajomy Alexa publicznie oświadczył, że ten miał mieć romans z jego byłą żoną.

>> Alex Rodriguez ZDRADZA Jennifer Lopez?! Jego znajomy jest pewny, że ma kochankę!

Na kolejne oskarżenia nie trzeba było długo czekać. Tym razem głos zabrała modelka Playboya, Zoe Gregory.

HOT TEMAT
Geri Halliwell

Autor: instagram.com

Geri Halliwell naprawdę chciała "bzyknąć" Mel B! Wygadała się w starym wywiadzie

Alex Rodriguez zdradzał Jennifer Lopez?

Zoe Gregory - brytyjska modelka związana z Playboyem - wyznała w The Sun, że jeszcze kilka tygodni przed zaręczynami z Jennifer Lopez Alex Rodriguez miał wysyłać jej niecenzuralne zdjęcia i namawiać do trójkąta. Playmate twierdzi, że sportowiec wręcz zalewał jej skrzynkę wiadomościami pełnymi komplementów na temat jej figury oraz prośbami o jej roznegliżowane zdjęcia i filmy. Alex miał poznać Zoe podczas ubiegłorocznego Boxing Day, czyli 26 grudnia 2018.

J. Lo jest niesamowita i nie zasługuje na to. Przygotowując się do poślubienia jej, prosił mnie o filmy erotyczne, domagał się, abyśmy się spotkali i prosił, abym zawarła umowę z innymi dziewczynami. Jeśli robi to tuż przed oświadczeniami, jest po prostu niesprawiedliwy.

- powiedziała Zoe Gregory. Modelka Playboya ujawniła też wiadomości, które miała dostać od Rodrigueza:

Czy jest gorąca? Zabawna? Ile razy z nią byłaś?

Jesteś mi winna dwóch rzeczy: twoich starych, sprośnych filmów i daty, kiedy możesz przylecieć

- czytamy.

Zdaniem modelki, Alex Rodriguez przysyłał jej też zdjęcia swojego penisa i ud.

Jak myślicie, jak długo jeszcze Jennifer Lopez może ignorować takie sygnały?

Wyświetl ten post na Instagramie.
3.9.19✨♥️ Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)
Wyświetl ten post na Instagramie.
#beachbums 🌅🌴💕 Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)
NAJNOWSZE