Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

i

Autor: RMCL/Backgrid/East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ratują związek na Dominikanie. Ślub jednak będzie?

2021-03-16 19:02

Kilka dni temu zagraniczne media zaczęły się rozpisywać o rozstaniu jednej z najpiękniejszych par show-biznesu. Czy faktycznie Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali? Para zaręczyła się dwa lata temu i od tamtej pory kilka razy przekładała ślub. W piątek dotarły do nas nowiny o rozstaniu. Jednak Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wszystkiemu zaprzeczyli. Teraz para wyleciała na Dominikanę. Ratują związek?

Czy Jennifer Lopez i Alex Rodriguez się rozstali? Trudno już uwierzyć w cokolwiek. Para zaręczyła się dwa lata temu, ale do ślubu wciąż nie doszło. Przekładali ceremonię kilka razy, a później zaczęła się światowa pandemia, czyli kolejny powód do przełożenia ceremonii.

W piątek zagraniczne media zaczęły donosić, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez się rozstali! W weekend para odpowiedziała na plotki i wszystkiemu zaprzeczyła. Na tej podstawie możemy wnioskować, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nadal są razem.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez razem na Dominikanie

Nawet jeśli doniesienia o tym, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez się rozstali były tylko plotkami, to nie wykluczone, że coś jest na rzeczy... Po tym, jak w weekend para potwierdziła, że wciąż jest razem, mamy na to dowód.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wylecieli na Dominikanę. Na swoim instastories Alex Rodriguez pokazał fanom widok z balkonu na Karaibach.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Szczęśliwy poniedziałek. Nowy tydzień. Nowy dzień. Naprzód. W górę.

Napisał.

Były bejsbolista oznaczył w poście swoją narzeczoną. Jennifer Lopez kręci na Dominikanie swój nowy film - Shotgun Wedding. Znajdzie czas na pracę nad relacją?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?