Jennifer Lopez z dziećmi i Alex Rodriguez

i

Autor: MPNC/Backgrid/East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ratują swój związek dla dzieci? „Uroniły sporo łez"

2021-03-17 14:00

Niedawno media obiegła informacja, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Fani zamarli, bo najgorętsza para show biznesu była niemal nierozłączna. Wkrótce potem pojawiły się informacje, że Jennifer i Alex udali się na Dominikanę, gdzie podobno ratują swój związek. Czyżby dali sobie szansę przez wzgląd na dzieci?

Kilka dni temu świat obiegła informacja, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Wiele wskazuje na to, że choć para ma przejściowe problemy to pracują nad nimi ale do rozstania nie doszło. Słowa, jakie Alex miał powiedzieć zaskoczyły zarówno fanów jak i dziennikarzy.

Podczas gdy J.Lo i Alex spędzają czas na Dominikanie, gdzie według źródeł ratują swój związek tabloidy zastanawiają się nad całą sytuacją. Według najnowszych doniesień para prawdopodobnie zaczęła podejmować próby ratowania relacji przez wzgląd na dzieci. Mają pociechy z poprzednich związków, które bardzo się ze sobą nawzajem zżyły.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Nastoletnie dzieci Alexa i Lopez miały być równie oszołomione informacją o rozstaniu ich rodziców co fani. Podobno cała czwórka pociech „uroniła sporo łez” na wieść o końcu związku. Jak podają teraz zagraniczne serwisy załamanie dzieci miało być jednym z powodów dla których Lopez i Rodriguez udali się na Dominikanę. Pytanie tylko czy znajdą dla siebie czas. Na Dominikanie, Jennifer kręci swój nowy film Shotgun Wedding.

Sonda
Kibicujesz tej parze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE