Jennifer Lawrence miała wesele w stylu Domku na Prerii?! Zobacz ZDJĘCIA!

2019-10-20 21:47 nk
Ślub Jennifer Lawrence i Cooke'a Maroney'a
Autor: SplashNews.com/East News

Mamy pierwsze zdjęcia z wesela Jennifer Lawrence i Cooke'a Maroney'a! Wygląda na to, że para młoda postawiła na oryginalny klimat swojej imprezy, na której bawiła się cała hollywoodzka śmietanka, w tym: Adele, Kris jenner, Cameron Diaz, Joel Madden, Nicole Richie i Sienna Miller! Sama panna młoda na miejsce dotarła ukryta pod wielkimi parasolami.

19 października 2019 na Rhode Island odbył się ślub Jennifer Lawrence i Cooke'a Maroney'a. Jak Was informowaliśmy, na weselu aktorki i dyrektora galerii sztuki bawiła się cała śmietanka gwiazd, w tym: Adele, Cameron Diaz, Nicole Richie, Joel Madden, Emma Stone, Kris Jenner z Corey'em Gamblem, Sienna Miller i Davida O. Russell.

Wesele Jennifer Lawrence - szczegóły

Na swój ślub Jennifer Lawrence i Cooke Maroney wynajęli prywatną wyspę w stanie Rhode Island. Tam, w mieście Newport, odbyła się także próbna kolacja z udziałem gości. Paparazzi ustrzelili zdjęcia celebrytów wsiadających na statek, który zawiózł ich na miejsce wieczór przed wielkim weselem. Na pokładzie znaleźli się m.in. Sienna Miller z narzeczonym, Nicole Richie, Cameron Diaz z mężem, Joelem Maddenem i Adele.

W dniu wesela Jennifer Lawrence przybyła na miejsce pod osłoną wielkich parasoli, dzięki którym paparazzi nie mieli możliwości sfotografowania jej sukni ślubnych. Zaraz za gwiazdą z auta wysiadły ubrane w purpurowe suknie druhny.

Fotoreporterom udało się za to uchwycić samo miejsce wesela, które było wystylizowane na Amerykę XIX wieku, czyli coś między Domkiem na Prerii a Doktor Quinn. Nawet kelnerzy i kucharze byli poprzebierani w stroje z epoki.

Po weselu fotoreporterzy przyłapali Kris Jenner i Corey'a Gamble'a, którzy opuszczali imprezę w szampańskich nastrojach.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE