Jennifer Lawrence i Cooke Maroney: ŚLUB w ten weekend?! Kim jest mąż Jennifer Lawrence?

2019-10-18 9:32 nk
Jennifer Lawrence i Cooke Maroney
Autor: Rex Features/East News

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney chcą wziąć ślub ponoć jeszcze w tym tygodniu na Rhode Island! Jeśli wierzyć doniesieniom, para zorganizowała całą ceremonię w błyskawicznym czasie. Znane jest już nawet menu weselne! Sprawdźcie, kim jest przyszły mąż Jennifer Lawrence, Cooke Maroney, i jak para się poznała!

Wygląda na to, że Jennifer Lawrence i Cooke Maroney jeszcze w tym tygodniu będą małżeństwem! Amerykańskie media donoszą, że zakochani chcą wziąć ślub w sobotę, 19.10.2019, na Rhode Island. Para zaprosiła ponoć na sekretne wesele aż 150 osób, a serwis TMZ podaje nawet ślubne menu!

Jennifer Lawrence przyłapana!

Jennifer Lawrence od początku nie ukrywa, że Cooke Maroney to ten jedyny, z którym chce spędzić resztę życia. Gwiazda już w kilku wywiadach wyrażała chęć ślubu z ukochanym.

W podcaście NAKED With Catt Sandler Jennifer Lawrence wyjawiła, że zanim poznała obecnego narzeczonego, wcale nie w głowie jej było małżeństwo.

Zdecydowanie nie byłam na etapie gotowości do brania ślubu. Po prostu poznałam Cooka i zapragnęłam go poślubić. Oboje chcieliśmy wziąć ślub. Chcieliśmy się w pełni zaangażować. On jest moim najlepszym przyjacielem, więc chce go prawnie przywiązać do siebie na zawsze. I na szczęście jest do tego odpowiednia papierkowa robota. To jest najlepsze. Znajdujesz swoją ulubioną osobę na planecie i nie możesz się z nią rozstać. Więc chciałam przyjąć tę ofertę.

- śmiała się aktorka.

Para zaręczyła się na początku maja, po zaledwie pół roku związku. I może nikt nie domyśliłby się, że ślub ma odbyć się już w październiku, gdyby para nie została przyłapana niedawno w urzędzie stanu cywilnego, gdzie odbierała zgodę na zawarcie małżeństwa. Taki dokument w USA jest ważny tylko 90 dni.

Kim jest przyszły mąż Jennifer Lawrence, Cooke Maroney?

Sprawdźcie wszystko, co wiemy na temat Cooke'a Maroney'a, który jeszcze w tym tygodniu będzie mężem Jennifer Lawrence!

  1. Cooke Maroney jest starszy od Jennifer Lawrence o 5 lat. Obecnie jest więc 34-latkiem.
  2. Wychował się w Leicester w stanie Vermont.
  3. Rodzice Cooke'a, James Maroney i Suki Fredericks, mieszkali na Manhattanie. Ojciec był dilerem sztuki. Para miała ponoć dosyć życia w mieście i wyprowadziła się na wieś. Obecnie są właścicielami farmy Oliver Hill.
  4. Cooke ma młodszą siostrę, Annabelle.
  5. Ukończył Uniwersytet Nowojorski na wydziale historii sztuki.
  6. Maroney jest dyrektorem galerii sztuki Gladstone w Nowym Jorku. Poszedł więc w ślady ojca.
  7. Cooke Maroney jest znany z dość imprezowego stylu życia. Lubi chodzić bawić się w środowisku artystycznym. Jego znajomi zaznaczają jednak, że nie traci samokontroli i "zna swoje limity", jeśli chodzi o picie.
  8. Narzeczony Jennifer Lawrence nie jest fanem mediów społecznościowych. Ma konto jedynie prywatne konto na Instagramie.
  9. Jennifer Lawrence i Cooke Maroney poznali się poprzez wspólną znajomą. Przedstawiła ich sobie najlepsza przyjaciółka aktorki, Laura Simpson.
Jennifer Lawrence i Cooke Maroney
Autor: Elder Ordonez / SplashNews.com/East News
Jennifer Lawrence i Cooke Maroney
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE