Jennifer Lawrence i Cooke Maroney wzięli ślub! Wśród gości Adele i Kris Jenner [SZCZEGÓŁY]

2019-10-20 11:55 kp
Jennifer Lawrence Cooke Maroney
Autor: SPLASH NEWS Jennifer Lawrence Cooke Maroney

Jennifer Lopez i Cooke Maroney już od tygodni przygotowywali się do ceremonii ślubu. Aktorka, która jeszcze kilka lat temu była pewna, że nigdy nie wyjdzie za mąż, całkowicie straciła głowę dla specjalisty od sztuki z Nowego Jorku. Para powiedziała sobie TAK 19 października 2019 roku na Rhode Island. Sprawdźcie szczegóły!

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney wzięli ślub! Co ciekawe - wiele wskazuje na to, że i oni zdecydowali się na dwie, osobne ceremonie. Jeszcze we wrześniu bowiem para odwiedziła urząd stanu cywilnego w Nowym Jorku w towarzystwie świadków i fotografa. Po cichym zawarciu małżeństwa w urzędzie przyszedł czas na wesele z prawdziwego zdarzenia.

Ślub Jennifer Lawrence i Cooke Maroney'a odbył się 19 października 2019 roku w Rhode Island. 29-letnia aktorka i 34-letni handlarz sztuką zaprosili na ceremonię całą śmietankę Hollywood. Kto świętował z nimi?

Jennifer Lawrence wzięła ślub

Wśród gwiazd, które pojawiły się na ślubie Jennifer Lawrence, nie zabrakło Adele, Cameron Diaz, Nicole Richie z mężem Joelem Maddenem, Emmy Stone, Kris Jenner, Sienny Miller czy reżysera Davida O. Russella, który nakręcił najpopularniejsze filmy z aktorką - Poradnik pozytywnego myślenia i American Hustle.

Młodej parze udało się zabezpieczyć miejsce ślubu, czyli Gurney's Newport Resort & Marina przed paparazzimi, zatem niestety nie wiemy, jak wyglądała panna młoda. Sama Jennifer Lawrence nie ma też profilu na Instagramie, więc w kwestii zdjęć ze ślubu możemy liczyć wyłącznie na jej znajomych.

Przypomnijmy, że Jennifer Lawrence i Cooke Maroney zaręczyli się w lutym tego roku.

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney
Autor: Rex Features/East News
NAJNOWSZE