Jennifer Aniston: wystawiono na aukcję jej NAGIE zdjęcie! Zostało zrobione 25 lat temu

2020-06-02 12:19 AM
Jennifer Aniston
Autor: SOPA Images/Sipa USA/East News

Jennifer Aniston to kolejna gwiazda, która zaangażowała się w pomoc w walce z pandemią. Aktorka zachęciła do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej z której pieniądze zasilą fundusze osób, które bezpośrednio ucierpiały z powodu pandemii.. Aukcja jest jeszcze bardziej atrakcyjna, bo wystawiono na niej… nagie zdjęcie Aniston!

Pewien znany fotograf Mark Seligera ujawnił, że planuje wystawić na charytatywną aukcję nagie zdjęcie aktorki serialu „Przyjaciele”. Czarno-biała fotografia, która ma być przedmiotem aukcji zostało zrobiona w 1995 roku, czyli 25 lat temu. Mimo upływu czasu wersja młodsza i starsza Jennifer cały czas zachwyca!

I mimo tego, że to nie Aniston wyszła z inicjatywą, to jest zachwycona pomysłem i w pełni go popiera. Na dowód tego, wrzuciła na Instagram zdjęcie portretu.

Mój drogi przyjaciel wystawił 25 portretów – w tym mój. 100% zysków z aukcji trafi do @NAFClinics, organizacji zapewniającej bezpłatne testy i opiekę w czasie pandemii w całym kraju. Link w moim bio, tam dowiesz się więcej o aukcji. Jeszcze raz dziękuje Markowi że mogę brać udział w tym wydarzeniu.

 – pisała pod postem aktorka.

Pod zdjęciem fani natychmiast zaczęli chwalić Jennifer i jej wygląda sprzed lat. Oprócz portretu Aniston, aukcja zawiera też zdjęcia m.in. Billie Eilish, Snoop Dogga czy Leonardo DiCaprio.

Hotplota.pl: Bruce Willis nakrywa półnagą córkę; Jason Derulo łamie zęby

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE