Jay-Z organizuje galę. Zamiast papierowych zaproszeń wysłał gościom… ROLEXY!

2019-11-07 14:29 AM
Jay Z
Autor: FaceToFace/REPORTER W 2003 roku, popularny raper odwołał całą europejską część trasy koncertowej, w tym koncert w Sopocie.

Wyobraźcie sobie, że wybieracie się na galę i zamiast papierowego zaproszenia otrzymujecie Rolexa! Brzmi jak bajka, prawda? To jednak nie bajka. Takie prezenty w ramach zaproszenia gościom wysłał Jay-Z!

Jay-Z właśnie przygotowuje się do corocznej gali Shawn Carter Foundation. Misją fundacji jest pomoc osobom, które borykają się z trudnościami społeczno-ekonomicznymi w dalszym kształceniu w szkołach wyższych. Jay-Z zaprosił wiele osób, w tym także kilka VIP-ów. Należą do nich goście specjalni, w tym raperzy Meek Mill i Swizz Beatz. I to właśnie oni zamiast tradycyjnych papierowych zaproszeń otrzymali złote Rolexy o wartości 40 000 dolarów za sztukę! Do prezentu dołączona została też butelka drogiego szampana.

Prezentem na Instagramowej relacji pochwalił się raper Swizz Beatz, który z niedowierzaniem ogłosił, że Jay-Z i jego prezenty wymykają się spod kontroli.

CENA WPISOWEGO NA GALĘ DROŻSZE NIŻ PREZENTY 

Luksusowe prezenty to nie wszystko. Podobno wpisowe na wydarzenie kosztowało aż 100 000 dolarów. Wszystkie zyski, które zostaną uzbierane podczas wydarzenia zostaną przekazane na specjalny fundusz utworzony przez Jaya-Z, dzięki czemu osoby potrzebujące będą miały możliwość dalszej edukacji.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE