Jak Justin i Hailey Bieber się poznali? Kiedy wzięli ślub? Sprawdź, ile o nich wiesz

2019-11-11 18:00
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Justin i Hailey Bieber to dziś jedno z najsławniejszych małżeństw w show-biznesie. Pamiętacie, jak się poznali? To było przecież tak dawno temu! Sprawdźcie stan swojej wiedzy na temat państwa Bieber!

Justin Bieber i Hailey Bieber to bez dwóch zdań jedna z najpiękniejszych par show-biznesu. Oboje piękni, młodzi oraz bardzo zdolni. Ameryka kocha oglądać ich razem, a my totalnie to rozumiemy! Na wspólnych zdjęciach Justin Bieber i Hailey Bieber prezentują się po prostu wspaniale.

Oczywiście para nie tylko dobrze wygląda. Zagraniczne media donoszą, że Justin Bieber i Hailey Bieber doskonale się dogadują. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak znają się już od wielu lat.

Poza tym Justin Bieber i Hailey Bieber dobrze znają blaski i cienie sławy. Żadne z nich nie jest zaskoczone, że paparazzi śledzą każdy ich krok, a fani bacznie czekają na relacje z życia prywatnego. Takie życie na świeczniku mogłoby wykończyć nie jedną parę...

Mamy nadzieję, że Justin Bieber i Hailey Bieber będą szczęśliwi jak najdłużej. Jeśli Wy także im kibicujecie, to na pewno poradzicie sobie z naszym quizem. Prawdziwi Bieberomaniacy rozwiążą go w mig!

NAJNOWSZE