Selena Gomez vs Hailey Bieber. Z którą NAPRAWDĘ powinien być Justin Bieber?

2019-11-08 12:52 mw
Selena Gomez czy Hailey Bieber
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News, Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin i Hailey Bieber są dziś szczęśliwym małżeństwem, ale w ich życiu na zawsze już pozostanie obecna "ta trzecia" - Selena Gomez. Była dziewczyna i pierwsza prawdziwa miłość Justina Biebera wydała niedawno dwa nowe single, w których jednoznacznie nawiązuje do związku z kanadyjskim piosenkarzem. Utwory na nowo rozkręciły dyskusję wśród fanów Justina Biebera. Jedni z nich uważają, że Selena niepotrzebnie grzebie w przeszłości, a inni - że to właśnie z nią Justin byłby szczęśliwszy.

Czy Justin Bieber jest szczęśliwy z Hailey? Z pewnością tak. Mimo, że od pierwszego ślubu piosenkarza z córką znanego aktora minął już ponad rok, para wciąż zachowuje się, jakby zakochali się w sobie kilka tygodni temu. Ogień w ich związku raczej szybko nie wygaśnie :)

Nigdy nie poznamy jednak odpowiedzi na inne, wciąż męczące niektórych fanów pytanie: Czy Justin Bieber byłby szczęśliwy, gdyby nadal był z Seleną Gomez?

Mówi się, że odgrzewane kotlety nigdy nie smakują tak dobrze, jak świeże i nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki. Ale to tylko przysłowia :) Prawdziwe życie często potrafi nieźle zaskoczyć.

HAILEY CZY SELENA? Z KIM NAPRAWDĘ POWINIEN BYĆ JUSTIN?

Do dziś w mediach społecznościowych i na blogach poświęconych Bieberowi nieustannie powraca temat jego pierwszej prawdziwej miłości - Seleny Gomez. Zdaniem wielu fanów piosenkarza, to z nią Justin powinien spędzić resztę życia.

Zgadzacie się z tą opinią?

ŚLUB PO DEKADZIE ZNAJOMOŚCI

Selena Gomez to bez wątpienia pierwsza poważna miłość Justina Biebera - byli parą jeszcze jako nastolatkowie. Mówi się, że stara miłość nie rdzewieje, ale nie zapominajmy, że znajomość Justina z Hailey też liczy sobie już ładnych parę latek.

A konkretnie - ponad dekadę!

Selena Gomez i Hailey Bieber
Autor: North Woods / SplashNews.com/East News, Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber i Hailey Baldwin poznali się już ponad 10 lat temu. Przyczynił się do tego obecny teść piosenkarza, Steve Baldwin. To właśnie znany aktor osobiście przedstawił Justinowi Bieberowi swoją córkę.

Między Bieberem, a Hailey na poważnie zaiskrzyło jednak znacznie później - na przełomie 2015 i 2016 roku. Hailey i Justin spędzili razem Boże Narodzenie, a następnie sylwestra.

Związek nie przetrwał jednak długo. Po Justinie Hailey związała się z Shawnem Mendesem. Byli nawet razem na MET Gali 2018. Ale córka Steve'a Baldwina tak naprawdę wciąż miała na oku Justina...

Hailey ponownie zaczęła się spotykać z piosenkarzem wiosną 2018 roku. Po kilku tygodniach randek niespodziewanie para się zaręczyła. Ślub odbył się we wrześniu 2018 roku.

Równo rok później para wzięła ponowny ślub, odnawiając swoją przysięgę.

NAJNOWSZE