Grimes

i

Autor: Rex Features/East News

Jak do Grimes zwraca się jej syn? Na pewno nie „mamo”

2021-09-18 20:46

W maju ubiegłego roku Grimes urodziła swoje pierwsze dziecko. Ojcem jest miliarder Elon Musk, który podobnie jak piosenkarka lubi szokować. Synek pary ma już 16 miesięcy i powoli zaczyna stawiać pierwsze kroki i coraz więcej mówić. Jak zwraca się do artystki? Na pewno nie „mamo”!

Elon Musk to kontrowersyjny przedsiębiorca, który zasłynął z tego, że jego firma Tesla jako pierwsza stworzyła samochody z napędem elektrycznym. Ponadto szokujące są jego pomysły związane z kosmosem. Musk planuje kolonizację Marsa.

>> Elon Musk najbogatszy na świecie. Jaki ma majątek i na czym tyle zarobił?

Gdy media zaczęły rozpisywać się o tym, że Elon Musk i Grimes są parą, złośliwi komentowali, że w końcu miliarder znalazł swoją kosmitkę. I poniekąd tak jest. Piosenkarka przyciąga uwagę nie tylko muzyką, ale także stylem bycia. Podobnie jak jej ukochany ma wiele szalonych pomysłów i nieco inne podejście do życia niż większość osób. Ta dziewczyna po prostu gra na swoich zasadach!

Grimes i Elon Musk 4 maja 2020 roku zostali rodzicami. Dla przedsiębiorcy to siódme dziecko, a dla artystki pierwsze.

Już od początku nie obyło się bez kontrowersji. Imię, jakie otrzymał maluch, zszokowało cały świat. Imię X Æ A-12 w zamyśle miało być neutralne płciowo, bo gdy syn Muska dorośnie, sam wybierze sobie płeć.

Choć oboje uwielbiają wzbudzać kontrowersje, to potrafią też świetnie chronić swoją prywatność. Nieczęsto świat dowiaduje się o tym, co u nich słychać, ale kiedy już  uchylą rąbka tajemnicy, to zawsze kończy się to niemałym szokiem.

Zaskoczeni?

Grimes wyznaje, jak syn zwraca się do niej

Grimes podczas wywiadu dla magazynu Vogue, zdradziła jak jej 16-miesięczny syn zwraca się do niej. Jeśli myślicie, że standardowo woła MAMO, to jesteście w błędzie.

 X Æ A-Xii mówi na Grimes „Claire”. Claire to prawdziwe imię artystki. A dlaczego akurat tak? To kolejna fanaberia gwiazdy.

Bycie matką wydaje się dziwne z jakiegoś powodu, X mówi „Claire”, ale nie mówi „mama”” . zdradziła, dodając, że czuje niechęć do słowa „mama".

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31