Jacek Borkowski

i

Autor: WBF

Gwiazdor Klanu trafił do szpitala! Jacek Borkowski walczy z koronawirusem

2021-04-12 12:02

Trzecia fala pandemii koronawirusa jest groźniejsza niż dwie poprzednie. Wirus rozprzestrzenia się znacznie szybciej i niemal każdy zna dziś kogoś, kto musiał zmagać się z ciężkim przebiegiem Covid-19. Choroby nie uniknął też gwiazdor Klanu, Jacek Borkowski. Aktor dodał na swoje media społecznościowe zdjęcie ze szpitala... Jak się czuje?

Kolejne znane osoby zmagają się z chorobą Covid-19. Mimo zachowywania zasad ostrożności nie wszystkim udaje się uniknąć kontaktu z koronawirusem. Do takich osób dołączył Jacek Borkowski, czyli znany Rafalski z serialu Klan. aktor poinformował, że z powodu problemów z oddychaniem trafił do szpitala...

Jacek Borkowski to kolejna znana osoba, która w ostatnim czasie z powodu koronawirusa trafiła do szpitala. W marcu o zakażeniu i hospitalizacji poinformował Andrzej Piaseczny, a tuż po nim - Krzysztof Krawczyk. Choć muzykowi udało się pokonać chorobę i na święta wrócił do domu, najtragiczniejsze wieści dotarły w Poniedziałek Wielkanocny.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Jacek Borkowski w szpitalu

Jacek Borkowski ma 61 lat i wciąż czeka na swoją kolej do szczepienia przeciwko koronawirusowi. Niestety, na ostatniej prostej przed szczepieniem aktor miał kontakt z koronawirusem, który wywołał u niego chorobę. Gwiazdor Klanu najpierw chorował w domu, ale jego stan pogorszył się na tyle, że potrzebował specjalistycznej opieki i trafił do szpitala.

Na zdjęciu, które Jacek Borkowski dodał w niedzielę na swój profil na Facebooku, widzimy, że aktor korzysta z tlenu.

No i nie zdążyłem się zaszczepić....

- napisał krótko.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

No i nie zdążyłem się zaszczepić....Opublikowany przez Jacka Borkowskiego Niedziela, 11 kwietnia 2021