Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka: Żona przytuliła się do trumny i wykrzyczała TE SŁOWA!

2021-04-10 21:00 RD
Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk
Autor: WBF

Za nami pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w Łodzi. Krawczyk został jednak pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. To był bardzo trudny moment dla rodziny i przyjaciół zmarłego artysty. Przeczytajcie więcej na hotplota.pl.

Krzysztof Krawczyk zmarł w poniedziałek wielkanocny. Miał 74 lata. Krawczyk chwilę wcześniej wyszedł ze szpitala, gdzie przebywał w związku z zakażeniem koronawirusem. Finalnie jednak to nie COVID był przyczyną śmierci artysty. Msza święta odbyła się w łódzkiej katedrze. Krzysztof Krawczyk został jednak pochowany na cmentarzu w Grotnikach, czyli w miejscowości, gdzie Krawczyk mieszkał ze swoją żoną. 

Zarówno msza święta jak i sam pogrzeb transmitowane były zarówno w telewizji jak i na wielu kanałach w mediach społecznościowych. Mimo to przed kościołem pojawiły się prawdziwe tłumy, które chciały osobiście pożegnać zmarłego artystę. 

Najbardziej wzruszające sceny rozegrały się jednak na cmentarzu w Grotnikach. 

Książę Filip nie żyje

Po wszystkich przemówieniach i oficjalnych wystąpieniach żona Krzysztofa Krawczyka przytuliła się do trumny. Tuż przed złożeniem trumny do grobu, Ewa Krawczyk krzyknęła: 

Nie róbcie tego!

Finalnie jednak trumna została złożona w grobie. Jednak zanim emocje wśród najbliższych opadną, minie z pewnością jeszcze trochę czasu… 

NAJNOWSZE