Iwona Węgrowska w bikini! Ale schudła! Wymarzona waga osiągnięta? [ZDJĘCIA]

2019-10-17 7:17 nk
Iwona Węgrowska
Autor: www.instagram.com/wegrowska_oficjalnie

Iwona Węgrowska przez kilka lat walczyła o osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Niestety, piosenkarka nie mogła powstrzymać się przed podjadaniem słodyczy i nie radziła sobie z regularnym jedzeniem posiłków. W końcu udało jej się zmotywować. Podczas intensywnego odchudzania gwiazda przeżyła osobistą tragedię, jednak mimo to udało jej się osiągnąć wymarzony cel! Wygląda spektakularnie!

Iwona Węgrowska przez lata miała spore wahania wagi. Piosenkarka w końcu postanowiła zawalczyć o wymarzoną sylwetkę. Artystka zdradziła, że chciałaby ważyć 50 kilogramów. Trzeba przyznać, że tym razem postanowienie było silne! Ale i efekty są spektakularne!

Iwona Węgrowska w bikini wygląda HOT!

Iwona Węgrowska korzystała z usług trenerki personalnej. Ta rozpisała jej też dietę. Gwiazda starała się samodzielnie przyrządzać posiłki i pilnować stałych ich pór.

Niestety, w czasie spełniania jednego marzenia piosenkarka dowiedziała się o utracie innego. Spotkała ją osobista tragedia. We wrześniu 2019 Iwona Węgrowska poroniła drugą ciążę.

Po utracie upragnionej ciąży Iwona Węgrowska nie kryła załamania. Gwiazda postanowiła poszukać ukojenia za granicą. Piosenkarka wybrała się z ukochanym na wakacje do Grecji. Tam Iwona miała okazję, by pochwalić się nową, znacznie szczuplejszą sylwetką. Szczególnie ostatnie zdjęcie w bikini, jakie wrzuciła na Instagram, zachwyciło fanów. No, może poza tłem, które stanowią dwie otwarte toalety... ;)

NAJNOWSZE