Iwona Węgrowska poroniła kilka dni temu! Dopiero wtedy dowiedziała się, że była w ciąży!

2019-09-24 21:36 nk
Iwona Węgrowska
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Iwona Węgrowska długo starała się o drugie dziecko ze swoim mężem, Maciejem Marcjanikiem. Niestety, o tym, że udało jej się zajść w ciąże dowiedziała się, kiedy już ją straciła. Piosenkarka opowiedziała o traumatycznych przeżyciach, do których doszło zaledwie kilka dni temu podczas imprezy showbiznesowej!

Iwona Węgrowska zwierzyła się w wywiadzie dla jednego z portali plotkarskich z tragedii, jaka spotkała ją kilka dni temu. Piosenkarka utraciła wymarzoną drugą ciążę! Co gorsza, dowiedziała się o niej już po fakcie.

Iwona Węgrowska i jej mąż, Maciej Marcjanik, mają razem 5-letnią córeczkę, Lilię. Para zapragnęła rodzeństwa dla dziewczynki i przez pół roku starała się o poczęcie. Ponieważ jednak te starania spełzły na niczym, gwiazda postanowiła zapomnieć na jakiś czas o pragnieniu drugiego dziecka i skupić się na sobie.

Iwona Węgrowska: Myślałam, że źle się czuję przez odchudzanie

W rozmowie z serwisem Plotek.pl Iwona Węgrowska wyjawiła, że w ostatnim czasie intensywnie się odchudzała. Restrykcyjna dieta, treningi i zabiegi medycyny estetycznej uśpiły czujność gwiazdy w kwestii przyczyn gorszego samopoczucia.

Korzystałam z zabiegów na ciało z użyciem prądów i zimna, więc sądziłam, że właśnie przez to ostatnio gorzej się czuję. Niestety, prawda była jednak zupełnie inna

- zdradziła Iwona Węgrowska.

Feralnego dnia piosenkarka brała udział w imprezie showbiznesowej, na którą poszła mimo pogarszającego się samopoczucia.

Nagle poczułam bardzo silny ból brzucha. Szybko uciekłam stamtąd, musiałam później przepraszać organizatorów, że wyszłam w trakcie. Pobiegłam do toalety i całe szczęście, że nie było nigdzie paparazzi. Od razu pojechałam do szpitala. Po badaniu krwi dowiedziałam się, że jestem w ciąży, ale na USG nie było już co ratować.

- wyjawiła Iwona, dodając, że po tym traumatycznym wydarzeniu była w fatalnym stanie psychicznym. Również mąż, który jako ostatni dowiedział się o poronieniu, źle zniósł wiadomość, natomiast mama artystki się popłakała.

Gwiazda jest teraz jeszcze bardziej zdeterminowana, by doczekać się drugiego dziecka.

Będziemy się starać dalej. Bardzo chcę, żeby Lili miała rodzeństwo. Wierzę, że będę jeszcze w ciąży. Wtedy będę spełniona.

- zapewniła.

Zobacz też:

NAJNOWSZE