Gordon Ramsay pokazał swoje wysportowane 52-letnie ciało bez koszulki! Jest moc!

2019-10-16 12:58 nk
Gordon Ramsay
Autor: https://www.instagram.com/gordongram

Gordon Ramsay to jeden z najsłynniejszych kucharzy i restauratorów świata. Choć ma 52 lata, a jego praca kręci się wokół jedzenia, brytyjski celebryta może pochwalić się naprawdę atletyczną sylwetką! Ramsay właśnie pochwalił się nią na Instagramie, pokazując swoje zdjęcie bez koszulki! Wygląda naprawdę HOT!

W kwietniu 2019 Gordon Ramsay został po raz piąty tatą. Jego żona, Tana, urodziła ślicznego chłopca, którego para nazwała Oscar. Mówi się, że panowie z każdym dzieckiem coraz bardziej "tatusieją", bo w czasie ciąży ich bruszki rosną w ramach solidaryzacji z żonami, jednak one potem rodzą, a oni zostają z "nadbagażem. Cóż, ta teoria ma się nijak do wyglądu Gordona Ramsay'a! Popularny restaurator i kucharz ma 52 lata, a wygląda lepiej, niż niejeden 30-latek!

Gordon Ramsay bez koszulki

Gordon Ramsay od najmłodszych lat uprawia sport. Jako dziecko chciał zostać zawodowym piłkarzem, ale karierę sportową uniemożliwiły mu poważne kontuzje. Do dziś szkocki celebryta aktywnie uprawia sport, co widać, kiedy spojrzy się na jego ciało!

Był taki czas, kiedy Gordon Ramsay miał sporą nadwagę. W jednym wywiadów kucharz przyznał, że wyglądał fatalnie. Postanowił jednak wziąć się za siebie, by uratować swoje małżeństwo, w którym przestało się wówczas układać. Dzięki zdrowej diecie i aktywności fizycznej zrzucił prawie 23 kilogramy i od tej pory utrzymuje sportową sylwetkę.

Zobaczcie sami, jak teraz wygląda! Powiedzielibyście, że to ciało 8 listopada skończ 53 lata?!

Zobacz też:

NAJNOWSZE