Meghan Markle z dzieckiem

i

Autor: BBC.co.uk

Imię dziecka Meghan i Harry'ego jest już znane! Harry ściemniał przed prasą?

2019-05-08 16:54

Imię dziecka księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego to temat wielu spekulacji. Tuż po narodzinach royal baby Harry powiedział mediom, że on i Meghan nie podjęli jeszcze decyzji co do imienia. Czyżby ściemniał? Przyjaciółka Meghan Markle powiedziała prawdę!

Aktualizacja, 8.05.2019:

Znamy imię dziecka Meghan i Harry'ego! Szczegóły:

>> Imię dziecka Meghan i Harry'ego zostało ogłoszone! Ładne?

----------

Księżna Meghan Markle urodziła synka 6.05.2019 nad ranem. Poród nastąpił ze sporym opóźnieniem w stosunku do przewidywanego terminu, który minął 28 kwietnia. Kilka godzin po porodzie książę Harry wyszedł do prasy, by oficjalnie potwierdzić narodziny royal baby. Pytany o imię dziecka, książę Harry odpowiedział, że mimo przenoszenia ciąży, on i jego żona mieli za mało czasu na podjęcie decyzji. Fani mieli nadzieję, że poznamy imię dziecka, kiedy Meghan i Harry pokażą światu Baby Sussex. Niestety, i podczas konferencji prasowej w zamku Windsor nie dowiedzieliśmy się, jak świeżo upieczeni rodzice nazwali swoje maleństwo.

Tymczasem wiele wskazuje na to, że Meghan i Harry celowo ukrywają przed światem imię dziecka. Książę Harry ściemniał tuż po porodzie?! Wiele na to wskazuje! Zdradziła to przyjaciółka księżnej Meghan Markle, Sophie Ellis Bextor!

Brytyjska piosenkarka od lat przyjaźni się z Meghan Markle. Nic więc dziwnego, że Sophie Ellis Bextor poznała wiele szczegółów na temat royal baby znacznie wcześniej, niż opinia publiczna. Okazuje się jednak, że jedną z tych rzeczy jest... imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Tak, właśnie to imię, którego para rzekomo jeszcze nie wymyśliła!

W jednym z wywiadów Sophie Ellis Bextor została zapytana, czy zna imię dziecka Harry'ego i Meghan. Co odpowiedziała artystka?

Oczywiście, ale kazała mi przysiąc, że zachowam sekret.

- odpowiedziała Sophie.

Wygląda więc na to, że decyzja co do imienia zapadła już dawno, a Meghan i Harry specjalnie wodzą fanów za nos. Pytanie brzmi: PO CO? Dla lepszego efektu?!

Meghan Markle z dzieckiem i mężem, księciem Harrym

i

Autor: Dominic Lipinski/Press Association/East News
Meghan Markle z dzieckiem i mężem, księciem Harrym

i

Autor: Dominic Lipinski/Press Association/East News