Meghan Markle z dzieckiem

i

Autor: BBC.co.uk

Meghan Markle z synem! Pierwsze zdjęcia księżnej i Royal Baby!

2019-05-08 13:51

Księżna Meghan Markle i książę Harry dotrzymali słowa! W środę 8 maja książęca para pokazała dziecko! Meghan Markle, Harry i ich syn wyglądają razem cudownie!

Aktualizacja, 8.05.2019:

Znamy imię dziecka Meghan i Harry'ego! Szczegóły:

>> Imię dziecka Meghan i Harry'ego zostało ogłoszone! Ładne?

----------

Imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego to jedna z najczęściej wyszukiwanych informacji w brytyjskim internecie. Od momentu, w którym Pałac Kensington poinformował o narodzinach Royal Baby, wielbiciele Meghan i jej męża z utęsknieniem wyczekiwali nowych wieści.

Tuż po narodzinach syna książę Harry poinformował, że zdjęcia dziecka Meghan Markle zobaczymy w środę 8 maja. Wtedy też mieliśmy dowiedzieć się, jakie imię będzie miało dziecko Meghan i Harry'ego.

Harry i Meghan dotrzymali słowa - przynajmniej częściowo :)

JAK BRZMI IMIĘ DZIECKA MEGHAN MARKLE?

Czy przecieki na temat imienia dziecka Meghan potwierdziły się?

Przypomnijmy - według licznych domysłów i prognoz syn Meghan Markle i księcia Harry'ego miał mieć na imię Albert, Arthur lub James - właśnie te trzy imiona przewijały się najczęściej w licznych przeciekach i domysłach, jakimi brytyjska prasa karmiła spragnionych informacji poddanych.

Niestety Meghan Markle i Harry każą jeszcze chwilę poczekać nam na ujawnienie imienia dziecka. Liczymy na to, że nie będzie to trwało za długo...

ZDJĘCIA DZIECKA MEGHAN MARKLE I KSIĘCIA HARRY'EGO

Zgodnie z poniedziałkową zapowiedzią w środę 8.05.2019 miały też pojawić się pierwsze zdjęcia Meghan z dzieckiem.

Przypomnijmy - księżna Sussexu już kilka godzin po porodzie została wypisana ze szpitala i udała się do domu, czyli do Frogmore Cottage, gdzie Royal Baby zamieszka wraz z rodzicami i babcią.

To właśnie tam miały być zrobione pierwsze zdjęcia Royal Baby.

Zgodnie z obietnicą w środę 8 maja rodzina królewska pokazała syna Meghan i Harry'ego. Brytyjska stacja BBC pokazała wideo, na którym widzimy szczęśliwych rodziców oraz Royal Baby.

Oto dziecko Meghan i Harry'ego:

Książę Harry nie kryje radości.

To cudowne. Rodzicielstwo jest wspaniałe. To dopiero dwa i pół dnia, trzeci dzień, ale jesteśmy bardzo poruszeni i uradowani

- powiedział Harry.

Przed kamerami wypowiedziała się także szczęśliwa mama.

To magiczne i cudowne. Mam tu dwóch najlepszych facetów na świecie i jestem naprawdę szczęśliwa

- powiedziała Meghan Markle.