Meghan Markle z dzieckiem i mężem, księciem Harrym

i

Autor: Dominic Lipinski/Press Association/East News

Imię dziecka Meghan i Harry'ego zostało ogłoszone! Ładne?

2019-05-08 17:44

Znamy imię royal baby! Księżna Meghan Markle i książe Harry ogłosili imię dziecka, które przyszło na świat 6.05.2019! Sprawdźcie, jak ma na imię syn Meghan i Harry'ego!

Księżna Meghan Markle i książę Harry ujawnili imię dziecka! Kilka godzin po konferencji prasowej w zamku Windsor, podczas której Meghan i Harry pokazali światu royal baby, para opublikowała nowy post na Inastagramie. W ten sposób książęta Sussexu ogłosiły, jakie imię nosi ich maleństwo.

Harry i Meghan nazwali synka Archie Harrison. Pełne imię i nazwisko małego księcia brzmi: Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Ładnie?

Księżna Meghan i książę Harry zorganizowali w środę, 8.05.2019, małą konferencję prasową w zamku Windsor, podczas której pokazali światu swoje dziecko. Zaraz po spotkaniu z prasą Meghan i Harry wybrali się do królowej Elżbiety II i jej męża, księcia Filipa, by zaprezentować im swoje maleństwo.

Sonda
Jak podoba Ci się imię synka Meghan i Harry'ego, Archie?

Książę i Księżna Sussexu z radością ogłaszają, że nazwali swoje pierworodne dziecko: Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Dziś popołudniu Ich Książęce Wysokości przedstawili Jej Wysokości Królowej jej ósmego prawnuja w Zamku Windsor. Książę Edynburga i matka Księżnej także byli obecni podczas tej specjalnej okazji.

- czytamy na Instagramie Harry'ego i Meghan. Wygląda na to, że imię dziecka Meghan i Harry'ego specjalnie nie było ujawniane przed spotkaniem całej rodziny z królową Elżbietą II, by ta nie poczuła się urażona.

To oznacza, że nie sprawdziły się kompletnie wcześniejsze spekulacje i zakłady bukmacherskie na temat imienia dziecka Meghan i Harry'ego. A może książę i księżna specjalnie wybrali imię, którego nikt się nie spodziewał?

Jak podoba Wam się imię dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Meghan Markle z dzieckiem i mężem, księciem Harrym

i

Autor: Dominic Lipinski/Press Association/East News