Harry Styles zarabia 6 RAZY WIĘCEJ niż jego kumple z 1D! Który radzi sobie najgorzej?

2020-01-06 15:00 kp
Harry Styles
Autor: Isabel Infantes/Press Association/East News

Choć fani One Direction wciąż liczą na to, że w pewnym momencie członkowie zespołu obudzą się i uznają: "Wracamy!". Dziś najmniej prawdopodobne wydaje się to ze strony Harry'ego Stylesa, który podbił swoją solową twórczością serca wielbicieli z całego świata i zarabia dziś oszałamiające pieniądze. Jak wyglądają zarobki pozostałych członków One Direction?

Solowa kariera Harry'ego Stylesa przerosła oczekiwania jego najśmielszych fanów. Piosenkarz zaskoczył w 2017 roku dojrzałym debiutanckim albumem, na którym słychać inspiracje takimi muzycznymi gigantami jak David Bowie czy The Rolling Stones. Swoją klasę Harry potwierdził światową trasą koncertową, występami w telewizyjnych show i najnowszym krążkiem sprzed niecałego miesiąca.

Nic więc dziwnego, że początek 2020 roku Harry Styles poświęcił na zasłużony odpoczynek. Od kilku dni media żyją doniesieniami o jego urlopie na Karaibach w towarzystwie Adele i Jamesa Cordena.

>> Adele, Harry Styles i James Corden razem na wakacjach na Karaibach! Jej figura szokuje

Zarobki chłopaków z One Direction

Tymczasem The Sun podsumował zarobki członków One Direction od momentu rozpoczęcia ich solowych karier. Jak można było się spodziewać, największymi zarobkami może pochwalić się kochany dziś chyba przez wszystkich Harry Styles. Zaskoczyć może jednak dysproporcja między tym, ile pieniędzy trafia do Hazzy, a ile do jego kumpli - Harry Styles zarabia sześć razy więcej niż wszyscy pozostali członkowie One Direction!

Zgodnie z wyliczeniami The Sun Harry Styles zarobił 38,7 milionów funtów. W ciągu 12 miesięcy poprzedzających marzec 2019 roku jego firma Erskine Touring - organizująca jego koncerty - zarobiła 17,9 milionów funtów. 16 milionów funtów przyniosły Harry'emu jego piosenki. Na drugim miejscu znalazł się Zayn Malik, którego zarobki wyliczono na 5,8 milionów funtów. Kolejni są Niall Horan i Louis Tomlinson, a stawkę zamyka Liam Payne z marnym pół miliona funtów.

Spodziewaliście się takich dysproporcji?

NAJNOWSZE