Powstał dokument o One Direction na 10-lecie założenia zespołu. Liam Payne się wygadał!

2020-01-05 21:51 kp
One Direction w 2010 roku
Autor: Bob Cass/Capital Pictures/EAST NEWS

Choć wydaje się, że było to wczoraj, od debiutu One Direction w X Factor minęło już prawie 10 lat. Dokładnie w grudniu 2010 roku stworzony w programie zespół w składzie: Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan, Louis Tomlinson i Zayn Malik zwyciężył program i rozpoczął swoją drogę do sławy. Trudno sobie wyobrazić, by jubileusz nie był odpowiednio świętowany!

Czas biegnie nieubłaganie i choć trudno w to uwierzyć, od powstania zespołu One Direction minęło już dziesięć lat. W 2020 roku podczas siódmej edycji brytyjskiego X Factor na casting do programu zgłosili się Harry Styles, Louis Tomlinson, Liam Payne, Niall Horan i Louis Tomlinson. Jeden z jurorów - Simon Cowell - szybko dostrzegł ich potencjał i stworzył zespół o nazwie One Direction. Dokładnie 12 grudnia 2010 roku 1D wystąpili w finale X Factora i zajęli trzecie miejsce. Pamiętacie ten występ?

Choć One Direction nie zwyciężyło programu, to właśnie i grupie, a nie o Matcie Cardle, który zajął pierwsze miejsce, usłyszał w kolejnych latach cały świat. Tego nie trzeba przypominać. Gigantyczna popularność, kolejne płyty, rekordy sprzedaży i koncerty na największych arenach świata - tak wyglądała codzienność chłopaków z One Direction przez kolejnych pięć lat.

Dokument o One Direction na 10-lecie

Po ogłoszeniu w 2015 roku zawieszenia działalności One Direction, każdy z piosenkarzy zajął się swoją solową karierą. Choć dziś muzycy nie spotykają się i nie ukrywają, że nie łączy ich przyjaźń, trudno wyobrazić sobie, by w 2020 roku nie świętowali rocznicy założenia 1D. Pierwszą tajemnicę dotyczącą jubileuszu zdradził - jak zawsze niezawodny - Liam Payne.

Zapytany przez dubajskiego dziennikarza o to, czy pamięta, kiedy po raz ostatni odwiedził Dubaj, Liam Payne "mimochodem" ogłosił, że One Direction pracowało nad dokumentem z okazji 10. rocznicy powstania zespołu.

Trudno mi zapamiętać występy, ponieważ była to plama samolotów, kontroli dźwięku i krzyków. Myślę, że nakręciliśmy tutaj program, który będzie częścią filmu dokumentalnego z okazji rocznicy.

- powiedział.

Czekacie?

NAJNOWSZE