Adele, Harry Styles i James Corden razem na wakacjach na Karaibach! Jej figura szokuje

2020-01-05 11:43 kp
Adele
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Od rozwodu z Simonem Koneckim Adele całkowicie zmieniła styl życia. Dotąd unikająca życia towarzyskiego domatorka, teraz świetnie odnajduje się na imprezach i spędza czas ze znajomymi z show biznesu. Jednym z jej najlepszych kumpli został Harry Styles, z którym wybrała się na Karaiby! I jak schudła...

Adele nie traci czasu po rozwodzie i korzysta z życia. Brytyjska piosenkarka zaskoczyła świat, ogłaszając w ubiegłym roku, że rozstała się z mężem Simonem Koneckim. Gwiazda szybko przeprowadziła się do Los Angeles i całkowicie zmieniła swoje życie, rzucając się w wir imprez i znajomości w Hollywood.

Adele przechodzi w ostatnich miesiącach przemianę nie tylko psychiczną, ale i fizyczną. Wokalistka ostro wzięła się za odchudzanie i w efekcie wygląda dziś szczuplej niż kiedykolwiek. I choć ostatnio media podawały, że udało jej się zrzucić około 10 kilogramów, na najnowszych zdjęciach wygląda na o wiele, wiele chudszą.

Chuda Adele na wakacjach

Paparazzi przyłapali Adele na noworocznych wakacjach na karaibskiej wyspie Anguilla. Gwieździe na plaży towarzyszyli... Harry Styles i James Corden. Zdjęcia trafiły między innymi na Twittera i można obejrzeć je chociażby tutaj. Tym jednak, co zadziwia na nich jeszcze bardziej niż towarzysze artystki, jest jej figura. Adele jest na zdjęciach tak szczupła, że część fanów zaczęła martwić się o jej zdrowie.

Według większości internautów Adele to dziś jednak okaz zdrowia, a wspólne wakacje z Harrym Stylesem to wspaniała wiadomość, która daje nadzieję na wspaniały duet...

Wyobrażacie sobie nowy singiel Adele z udziałem Harry'ego Stylesa?

NAJNOWSZE