Harry Styles w sukience przypomina Jamesa Deana? Alexandria Ocasio-Cortez chwali jego wygląd

2020-11-23 20:14 es
Harry Styles
Autor: GUMU/Backgrid/East News

Alexandria Ocasio-Cortez to najmłodsza kongresmenka w USA. Członkini partii demokratów także zabrała głos w sprawie okładki Vogue. Harry Styles w sukience wywołał niemałe oburzenie. Zdaniem Ocasio-Cortez to wcale nie koniec "męskich mężczyzn"!

Harry Styles stał się obiektem publicznej debaty! Historyczna okładka Vogue sprawiła, że mówią o nim nawet politycy. Muzyk był pierwszym mężczyzną, który zapozował solo na okładce Vogue'a, ale nie tylko. Harry Styles wzbudził kontrowersje, bo zapozował w sukience.

Konserwatywne środowiska skrytykowały muzyka. Według jednej z działaczek Harry Styles w sukience to koniec epoki "męskich mężczyzn". Zupełnie innego zdania jest Alexandria Ocasio-Cortez.

ESKA XD EXTRA

Alexandria Ocasio-Cortez ocenia okładkę Harry'ego Stylesa

Alexandria Ocasio-Cortez to najmłodsza kongresmenka w USA. Członkini Partii Demokratycznej skomentowała ostatnią okładkę magazynu Vogue. Harry Styles dostał nie lada komplement!

Wygląda cudownie. Męski i kobiecy element są pięknie zrównoważone - stylizacja włosów i marynarki daje mi klimat Jamesa Deana.

Alexandria Ocasio-Cortez rozumie, dlaczego Harry Styles w sukience wywołał takie oburzenie. Muzyk podważył obowiązujący model kobiecości i męstwa. Nie wszyscy są gotowi na taką dyskusję. Jednak zdaniem kongresmenki taki właśnie powinien być cel artystów.

Jaki jest sens tworzenia rzeczy, jeśli nie zmuszają ludzi do myślenia? Nie wpływają na uczucia ani nie zmuszają do zastanowienia? Kto chce widzieć to samo przez cały czas? I nigdy nie weryfikować swoich założeń?

Harry Styles zapoczątkuje rewolucję?

NAJNOWSZE